Мати загиблого поліцейського з Уманщини просить Президента дати сину звання Героя України

26 вересня 2023, 10:53

Мати загиблого поліцейського з Уманщини Вадима Періжка збирає підписи для присвоєння сину звання Героя України посмертно. Відповідну петицію вона зареєструвала на сайті Президента.

Народився Вадим 14 червня 1998 року. У 2013 році закінчив Теолинську школу. З 2017 по 2021 рік працював головним спеціалістом Монастирищенського районного суду Черкаської області. Після закінчення навчання в Сумській академії поліції працював помічником чергового СРПП Уманського районного управління поліції в м. Умань, а згодом по переводу у м. Монастирище.

16 листопада 2022 року групу черкаських поліцейських відправили на Херсонщину. Під час проведення стабілізаційних заходів вони документували злочини російських військовослужбовців, виявляли місця захоронення, утримання та катування людей, викривали колаборантів, вилучали зброю і боєприпаси, розміновували населені пункти і позиції ворога. Команда з восьми поліцейських 7 грудня підірвалася на каскаді ворожих мін.

"Четверо з них загинули одразу, в тому числі мій син Періжок Вадим Русланович, решта - отримали тяжкі поранення. До останнього свого дня Вадим був вірний Присязі поліцейського: сумлінно і бездоганно служив Українському народу", - пише мати Майя Періжок.

Правоохоронець посмертно нагороджений орденом «За мужність» III ступеня.

Наразі під петицією поставили свої підписи трохи більше 1000 осіб із 25 тисяч необхідних. Збір триватиме ще 91 день.

Нагадаємо, дружини чотирьох загиблих черкаських спецпризначенців просять Володимира Зеленського присвоїти посмертно звання Героїв України їхнім чоловікам

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Artem :

У мене є інший приклад, коли мати одного загиблого героя намагається притягнути до відповідальності командирів, які кинули своїх підлеглих, які потім загинули. Існує шанс покарати тих, хто непрофесійно і байдуже ставиться до військових. І таких випадків забагато. На жаль, кількість Героїв України говорить про те, що ані влада, ані керівництво ЗСУ, ані звичайні командири не виконують своїх обов’язків, через те бійці потрапляють в дуже складні ситуації. Головне, немає гідних результатів, але висновків ніхто не робить, і нічого вже не зміниться, бо всі ресурси вичерпані.

Сергій. :

Із 640 залишилось 17.Чи понесе хтось відповідальність? Мабуть ні.

Вгору