Маленькі шполяни передали на передову тепло своїх долонь

27 серпня 2017, 19:41

23 серпня в міському парку дитячого дозвілля у Шполі для маленьких відвідувачів Казкового містечка пройшла квест-мандрівка «Знайди прапор» та акція "Тепло маленьких долонь на передову".

Учасники квест-мандрівки знаходили сховані підказки, за допомогою яких наприкінці заходу відшукали український прапор. Потому на синьо-жовтому стягові дітлахи ставили відбитки своїх долонь з побажаннями та іменами. Акція «Тепло маленьких долонь на передову» проходила протягом дня. В ній взяли участь чи не всі відвідувачі дитячого парку від немовлят до юнаків.

Ввечері, на площі Героїв Майдану міста відбувся святковий концерт, під час якого міський голова Шполянської ОТГ, Сергій Кравченко разом із 5-річною шполяночкою передав національне знамено з дитячими долоньками координатору волонтерського руху міста Шпола, Сергію Кепші, який згодом доправить його бійцям в зону АТО.

- Цієї миті на сході України наші побратими, ризикуючи життям, захищають його, виносять з вогню і бережуть коло серця! Ми хочемо, щоб саме цей стяг, з теплом дитячих долонь і сердець став підтримкою для наших героїв, приніс їм перемогу і обов’язково з’єднав всі українські землі в єдину, незалежну державу, - зазначив під час виступу очільник громади Сергій Кравченко.

Прапор з дитячими долонями солдати-захисники отримали в День незалежності.

За повідомленням Шполянської міської ради.

 

Коментарі

Вгору