«Маленькі ми» чекають на це чудо, – відомий черкаський співак став послом дитячого кінофестивалю

27 лютого 2020, 23:01

Андрій Хливнюк став послом VІІ Чілдрен Кінофесту, міжнародного фестивалю кіно, під час якого українські діти та підлітки мають змогу побачитити найновіші європейські стрічки та світову кінокласику.

Про це йдетьсяна офіційній сторінці "Бумбокс"у "Фейсбук"

Фестиваль є безкоштовним для усіх відвідувачів та відбувається одночасно у 20 містах України. На фестивалі також проходить конкурс короткометражних фільмів, знятих дітьми.

За словами музиканта, скільки він себе пам'ятає, любив кіно і мультики.

- Любив їх малим у кінотеатрах і терпів, коли закінчаться новини по тв. Вважаю себе кіноманом і, водночас, зовсім не знаюсь на кіно. Єдине, що я знаю напевне – стрічки й книжки з мого дитинства, зробили мене тим, хто я є. Мої вчинки, продиктовані вчинками героїв дитячих фільмів, мої, часом утопічні, мрїї, схожі на їх мрїї. За роки вже дорослого життя на самоті та гастролей, сформувався мій смак до певних жанрів, і я не уявляю ким би був без них, чи написав би бодай щось. Саме тому я маю за честь підтримати цю чудову ініціативу! Не зупиняйтесь ніколи: «маленькі ми» чекають на це чудо, і відчайдушно хочуть натхнення, сміху, сліз і просто кольорового щастя під назвою – кіно, - зазначив Хливнюк.

В 2019 покази фестивалю відвідало 50 000 дітей та підлітків, тому Чілдрен Кінофест є одним з найбільших дитячих кінофестивалів в Європі. Цього року фестиваль відбудеться всьоме, з 29 травня по 7 червня.

Коментарі

Вгору