Майже 400 віршів надіслали юні черкаські поети на конкурс «Тарасовими шляхами»

07 березня 2014, 10:47

До Дня народження Тараса Шевченка відбувся щорічний обласний конкурс юних поетів «Тарасовими шляхами», в якому взяли участь діти від 7 до 17 років.

Конкурс мав на меті виявлення та розкриття літературних здібностей та талантів підростаючого покоління, широкого залучення дітей до літературної творчості, набуття додаткових знань про історію минулого.

І хоч тематика для поетичних доробків молоді була вільною, більшість віршів юні дарування присвятили своєму місту, батькам, школі та спадщині Великого Тараса.

Цьогоріч на обласний, завершальний етап надіслано найбільшу за весь час існування конкурсу кількість творів: 365 віршів від 144 юних поетів із 22 міст і районів області.

Усі твори будуть опубліковані у збірці «Тарасовими шляхами», найкращі ж, за визначенням компетентного журі з Черкаської обласної організації Національної Спілки письменників України, склали й стали переможцями конкурсу такі діти:

Вікова категорія 7-11 років:

1 місце – Валентина Брянцева

2 місце – Олександр Гаркавенко

3 місце – Валерія Мачульська

Вікова категорія 12-14 років:

1 місце – Оксана Горбенко

2 місце – Оксана Яструбінська

3 місце – Богдана Жовтобрюх

Вікова категорія 15-17 років:

1 місце – Петро Хуторний

2 місце – Аліна Кондратюк

3 місце – Діна Щедрова

Презентація поетичної збірки, нагородження переможців та вручення учасникам конкурсу книжки відбудеться в рамках відзначення Шевченківських днів.

Конкурс організовано управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської обласної державної адміністрації, Черкаським обласним молодіжним ресурсним центром та Черкаською обласною організацією Національної Спілки письменників України.

За інформацією прес-служби Черкаської ОДА

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору