Майже 30 боєприпасів знайшли на Черкащині за добу

12 жовтня 2016, 18:34

20161011_102259

Впродовж минулої доби на території Черкаської області було знайдено 29 застарілих боєприпасів часів війни.

Про це повідомляє прес-служба УДСНС України в Черкаській області.

11 жовтня в Умані на підприємстві ПАТ «Укрвторчермет», яке розташоване на вулиці Індустріальній, працівниками було виявлено кілька невідомих боєприпасів. Рятувальники, що прибули за викликом, оглянули територію, на якій були знайдені боєприпаси. Під час обстеження фахівці додатково виявили ще кільканадцять вибухонебезпечних предметів. Загалом, на цьому місці було знайдено 26 боєприпасів різного  калібру.

Серед небезпечних знахідок 7-м 152 мм артилерійських снарядів, 12 артилерійських снарядів діаметром 76 мм, 4 артилерійські снаряди калібром 45 мм, 125 мм кумулятивний снаряд і 2 мінометні міни діаметром 82 мм.

12 жовтня до Умані на територію приватного акціонерного товариства планується прибуття саперів аварійно-рятувального загону спеціального призначення для додаткового технічного обстеження території і евакуації та знищення виявлених боєприпасів.

Цього ж дня у лісовому масиві поруч із містом Тальне місцеві жителі виявили 3 артилерійські снаряди діаметром 76 мм. Виявлені небезпечні знахідки будуть знешкоджені саперами Управління після завершення спеціальної операції в місті Умань.

Поділитись

Коментарі

Вгору