Майже 1700 черкасців вже скористались правом на отримання податкової знижки

19 грудня 2015, 06:30

гроші

Протягом січня-листопада 2015 р. черкасці, які мають право на одержання податкової знижки відносно витрат, понесених ними у 2014 році на навчання, за користування іпотечним кредитом та інших витрат, передбачених законодавством, вже подали 1678 податкових декларацій. У решти бажаючих залишилось менше двох тижнів для реалізації такого права, адже останнім днем для подання такої декларації є 31 грудня 2015 року.

Таким громадянам, які вже подали декларацію для одержання податкової знижки, з бюджету буде повернуто майже 2 млн. грн. податку на доходи фізичних осіб. Про це повідомила заступник начальника Державної податкової інспекції у м. Черкасах Анна Білик.

Найчастіше черкасці використовують право на податкову знижку на навчання. “Таким правом скористались 1326 жителів обласного центру, а з бюджету їм буде повернуто понад 1,3 млн. грн.”, - наголосила Анна Білик.

Серед інших видів податкових знижок, якими на сьогодні скористались жителі обласного центру, заступник начальника інспекції назвала наступні:

- 155 громадян подали податкову декларацію з метою одержання податкової знижки на частину суми процентів, сплачених ними за користування іпотечним кредитом. Їм буде повернуто 439,4 тис.грн.;

  • 171 громадянин задекларували право на податкову знижку щодо страхових платежів та пенсійних внесків, з бюджету їм повернуть 160 тис.грн.;
  • 1 громадянин реалізував право на податкову знижку за переобладнання транспортного засобу, йому буде повернуто понад 1 тис. грн.;
  • 25 черкащанок скористались правом на податкову знижку відносно суми коштів, сплачених медичному закладу за оплату допоміжних репродуктивних технологій, сума до повернення складе понад 51,6 тис. грн.

Громадяни, які бажають скористатись правом на нарахування податкової знижки відносно минулорічних витрат, можуть його реалізувати до 31 грудня 2015 року шляхом подання податкової декларації про майновий стан і доходи. Від жителів міста Черкаси декларація приймається за адресою: бульв. Шевченка, 307, 4 поверх. Додаткову інформацію щодо заповнення декларації можна отримати за тел. 45-82-60.

Коментарі

Вгору