Майданчик під високовольтними лініями і далі наражає уманських дітей на небезпеку

14 липня 2016, 19:04

1

Високовольтна лінія прямо над дитячим майданчиком. Один удар м’яча по проводу залишає без світла весь мікрорайон, у випадку падіння такого дроту на діток, що граються на площадці, чекає 380 вольт струму, пише Вечірня Умань.

Листи-звернення про жахливий інцидент, що 3 липня залишив весь мікрорайон ГРС без світла, дійшли до виконавчого комітету Уманської міської ради. Але, як з’ясувалось, виконком немає повноважень вплинути на стан і місце розміщення майданчику, так як він перебуває у власності територіальної громади с. Родниківка. У зв’язку з цим міська влада немає законних підстав фінансувати роботи з благоустрою цих територій, адже це тягне за собою кримінальну відповідальність, повідомляють на сайті виконкому Уманської міської ради.

2

Вирішення питання території ГРС лежить в площині ухвалення генерального плану міста, який би дав можливість включити цю територію в межі міста Умань.

Всі звернення громадян міська рада направила до сільського голови с. Родниківка Руслана Яремчука, додавши прохання вжити нагальних заходів щодо забезпечення вимог техніки безпеки на спортивному майданчику. Аналогічний лист був направлений до Уманських електромереж.

3

Коментарі

Вгору