Майдан освистав лідерів опозиції за неконкретні гасла

19 січня 2014, 16:55

Демонстрантам не сподобалися деякі заяви політиків - заклик до мирного протесту і ухилення від вибору єдиного лідера опору.

Під час виступу на народному віче у Києві лідерів опозиції освистали, інформує ЛІГАБізнесІнформ.

Після того, як один з лідерів Автомайдану Дмитро Булатов заявив зі сцени, що питання єдиного кандидата в президенти вже неактуальне, і майданівці хочуть почути прізвище лідера опору, люди, які зібралися на Майдані почали скандувати: "Лідера! Лідера!".

Демонстранти позитивно сприйняли заяви лідера фракції УДАР Віталія Кличка про те, що необхідні перевибори президента, однак взялися свистіти, коли той сказав, що в понеділок опозиційні фракції підуть до президента зі своїми вимогами.

Присутні на Майдані також позитивно сприйняли заяву лідера фракції "Свобода" Олега Тягнибока про необхідність формування народної влади на місцях, але освистали його, коли той сказав, що репресивні закони свідчать про страх влади і тому протестувальникам потрібно продовжувати те, що вони робили досі - проводити мирні акції і пікети.

Також учасники народного віче схвалили заяву лідера фракції "Батьківщини" Арсенія Яценюка про формування народної ради на противагу Верховній Раді, конституційної ради та уряду народної довіри, але освистали його, коли той сказав, що лідером опору є український народ.

Після заяви Яценюка про те, що 22 січня учасники протесту проведуть марш, прозвучали крики: "Ганьба!".

Поділитись

Коментарі

Вгору