Майборода хоче ліквідувати АТП облради і запровадити зарплату депутатам

12 березня 2014, 16:21

Депутат Любов Майборода на наступній сесії обласної ради пропонуватиме ліквідувати комунальне підприємство "АТП Черкаської обласної ради", а необхідні транспортні послуги замовляти на договірній основі у автотранспортних підприємств області. 

Про це вона повідомила журналістам під час прес-конференції.

- Я не знаю, як цьому році, але в минулому - у цьому автотранспортному підприємстві було 37 автомобілів. П'ять з них було закріплено за обласною радою. У бюджеті облради 1 млн грн виділявся на перевезення чиновників: голови облради, двох заступників, керівника Фонду державного майна, керівника секретаріату, які їздили з дому на роботу, на обід за державні кошти. Я думаю, що ми ми маємо чітко і жорстко поставити питання перед Валентиною Коваленко, заступниками та керівниками, що на роботу та додому вони повинні добиратися або громадським транспортом, або своїм транспортом, - заявила депутат облради.

Вона також зазначила, що таке АТП є абсолютно не потрібною структурою, оскільки для обслуговування обласної ради достатньо однієї машини, а не п'яти.

- У нас достатньо автотранспортних підприємств. У західних регіонах обласні ради арендують машини, укладають угоди з такими підприємствами. До функцій обласної ради не входить перевезення чиновників. На роботу чи з роботи нехай вони їздять за власний кошт, - підкреслила Майборода.

Також депутат зазначила, що для ефективнішої роботи депутатів обласної ради, вони мають отримувати зарплату.

- Зараз в раді працюють практично фанати своєї справи. Це не підхід. Ця система має бути змінена, має бути змінений Закон "Про статус депутата". Вони повинні знати, куди йдуть, їм повинна оплачуватися робота. Тоді це буде робота. Але допоки не буде змінений ЗУ "Про статус рад", зарплата у депутатів не може бути. Праця депутатів повинна частково оплачуватись, інакше буде все теж саме, - заявила Любов Майборода.

Нагадаємо, голова Черкаської обласної ради Валентина Коваленко ініціює скорочення витрат на утримання та обслуговування транспортних засобів комунального підприємства «АТП Черкаської обласної ради» на 1 млн. 883 тис. гривень, зокрема, продаж 10 автомобілів та скорочення 17,5 штатних одиниць підприємства.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору