Мають місяць, щоб виїхати: на Черкащині виявили чотирьох росіян-нелегалів

31 серпня 2022, 16:10

Міграційники примусово повертають додому чотирьох громадян рф, виявлених на Черкащині.

Двох громадян російської федерації виявили міграційники в смт Маньківка. 68-річні чоловік та жінка приїхали в Україну перед початком повномасштабного вторгнення росії в Україну. Подружжя затрималося в нашій країні свідомо порушивши міграційне законодавство.

Ще одну 48-річну громадянку росії, яка ухилялася від виїзду з України після сплину дозволеного строку перебування, виявили в Умані. Вона теж прибула до нас у середині лютого, але виїжджати на батьківщину найближчим часом не поспішала.

Затрималася в Україні і 33-річна громадянка російської федерації, яку виявили в Черкасах. Замість дозволених на той час 90 днів іноземка пробула тут понад 9 місяців, набувши статусу нелегальної мігрантки.

Протягом місяця всі четверо громадян рф зобов’язані самостійно покинути територію України. Якщо вони цього не зроблять - їм загрожуватиме примусове видворення та заборона в’їзду. Також іноземців притягнуто до адмінвідповідальності за ч. 1 ст. 203 КУпАП та стягнуто штраф по 2040 грн.

Нагадаємо, що Кабінет Міністрів України скасував безвізовий режим із росією з 1 липня 2022 року. Потрапити до України росіяни зможуть тільки отримавши візу.

За інформацією Міграційної служби Черкаської області

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору