Мафія прохачів, або Як у Черкасах полювали на псевдожебрачок (відео)

31 травня 2018, 08:40

Полювання на псевдожебрачок влаштували активісти в Черкасах. Зацікавилися немічними бабусями після того, як побачили, що після завершення так званого робочого дня з ними відбувалися трансформації, вони жваво йшли з площі, перебігаючи через дорогу. Згодом активісти з'ясували: вуличні прохачки геть не пенсіонерки, інформує "5 канал".

Спочатку з'явилося відео, на якому видно, що прохачки насправді переодягнені молоді люди. Це відео зняли черкаські активісти. Бабусі, яка просять милостиню на вулицях, виявилися аж ніяк не немічними. Насправді − це переодягнені молоді люди.

Активіст Олег Толмачов розповідає: "Там спочатку був взагалі пердставник чоловічої статі, а не жінка, вони міняються, звичайно, я впевнений, що їх ціла мережа, не тільки в Черкасах, а й по області".

Щоб з'ясувати, хто насправді грає роль убогих, вийшли у черговий рейд. З ними і наша знімальна група. Проходимо декілька кварталів і помічаємо чергову аферистку. Жінку звуть Світлана. Проте нині вона лише грає роль бабусі. 40-річна прохачка каже: так вона заробляє, а не обманює. Виручка за день близько ста гривень.

Активісти викликають поліцію. Вже правоохоронцям псевдобабуся зізнається: жебракує з дитинства, до минулого року на вулиці і в сніг, і в спеку просила грошей разом зі своїми малими дітьми.

Світлана також запевняє, змушена робити це заради тяжко хворої дочки, яку таки залишили з матір'ю. Разом приїхали з Кіровоградської області.

З'ясувати, де вона живе та як її звати, не вдалося, тому патрульні відвезли жінку на вокзал та залишили під наглядом патруля чекати потяга додому. Правоохоронці кажуть: це злочин, проте таких порушників не затримують у відділку.

Максим Холодков, інспектор роти Управління патрульної поліції в Черкаській області, говорить: "Вона може називатися різними пірзвищами, різними іменами, адреси проживання у неї немає, це дуже тяжко, а зі слів, то самі розумієте, зі слів лише. У районі залізничного вокзалу таких викликів багато, а тут у цей момент мало".

Черкасці в думках розділилися, одні не вірять прохачкам, але є такі, що дають гроші. Після викриття активістами псевдобабусь містяни самі взялися їх проганяти.

Естафету викриття шахрайок від Черкас перейняли і в Харкові, місцеві небайдужі знайшли і в своєму місті таку акторку. Але нагнати один раз – замало, кажуть активісти. Псевдоторбарі завжди повертаються. Тож такі рейди мають бути регулярними.

Черкащанка сказав:

Да разве по фигуре не видно, что это не бабушки? Да и бабушка вряд ли будет сидеть на коленях вниз головой – у кого артрит или артроз, у кого гипертония…А вообще, смотрю на них с жалостью. Молодые, здоровые, почему не на работе? Легче просить?
На ступеньках банка “Аваль” уже несколько лет сидит дама с табличкой:”Рак горла.Помогите”. Её видели и в ЮЗР. Не хочу ни осуждать, ни обсуждать. Пусть живёт долго и счастливо. Но спекулировать на жалости-это даже не подло.Это преступление. Потому что, если действительно человек болен и вынужден просить помощи, люди пройдут мимо из-за вот таких псевдобольных и нищих.Не поверят.

Вгору