Лютий розповів, чому поліція не бореться з гральним бізнесом у Черкасах

06 липня 2018, 11:58

На сесії Черкаської обласної ради про роботу поліції прозвітував начальник ГУНПУ у Черкаській області Валерій Лютий. Відповідаючи на питання депутата Олександра Рибченка про те, чому поліція не бореться з ігровими залами він зазначив, що їхню роботу блокують суди.

- Ми вилучаємо обладнання в таких залах, а вже ввечері суди нас зобов'язують їх повернути. Так, у Смілі ми вилучили понад 100 процесорів, а вже наступного дня суд зобов'язав їх повернути. Ставте питання судам, чому в нас працюють ігрові зали, - зазначив Валерій Лютий.

У підсумку депутати не підтримали звіт начальника поліції проголосувавши "За" лише 39 голосами із 43 зареєстрованих.

Коментарі

Черкащанка сказав:

А з чим поліція у нас бореться? Нехай поборються із циганами, які орудують на центральному базарі. На тому тижні у мене витягнули гроші. Навіть, якщо хтось із продавців це бачить, вони бояться, бо цигани погрожують страшними речами. СамІ продавці кажуть, що цигани платять поліції, щоб ті їх не чіпали. Минув тиждень, як мене обікрали, а вони й досі на базарі. Витягують гаманці, просять овочі та фрукти у продавців. Може, тому їхні табори і палять, що вже дістали?! Куди звертатися, щоб позбутися цих негідників? Ми що, весь час будемо боятися їх, а вони будуть забирати останнє?

Вгору