“Листи вічності”: черкащанка присвятила збірку поезії загиблому на війні батькові

17 червня 2024, 09:54

Анастасія Асєйкіна

21-річна Анастасія Асєйкіна з Ватутіного присвятила збірку віршів - "Листи вічності" полеглому на війні батькові. Видала її на річницю його загибелі. У збірці написані 33 вірші про війну, Україну і тата, пише Суспільне.

33 вірші про війну, Україну і тата - збірку "Листи вічності" про яку так мріяв тато, Анастасія Асєйкіна видала на річницю його загибелі. 56 примірників розкупили за один день.

"У збірці є присвята, біографія, світлини татові. Зокрема, є фото, де його бачила останній раз і з ним розмовляла. У цих віршах дуже багато недосказаних слів, які я просто не встигла сказати", - говорить Анастасія.

Деякі вірші зі збірки "Листи вічності":

"В моїй душі ще віють урагани

Дощі, які все ллють і ллють

То може все ж таки там розцвітуть тюльпани

Вони можливо смуток мій вкрадуть".

"Десь у думках ти завжди тут, зі мною.

Хоч поряд вже давно тебе нема.

Тримай рукою ти мою долоню

Щоб легше мені йти було, мій Та".

Марина Асєйкіна

Сергій Асєйкін - військовослужбовець, який у березні 2022 року добровільно пішов на фронт:

"Як ми його не просили та не благали, але він настояв на своєму. Усе казав мені тільки одну фразу: «Марін, ти зрозумій, я повинен бути там, бо у нас діти, онуки - це має хтось робити", - розповідає дружина воїна Марина.

Під Бахмутом, на Харківщині чи на Херсонському напрямку - де б він не був, як зазначила Марина Асєйкіна, він завжди виходив на зв'язок:

"Куди б він не їхав, завжди мені телефонував та казав: «Я затримуюся, ти не хвилюйся, все буде добре». Оця фраза: все буде добре вона мені досі звучить, але вона для мене нині стала фатальною. Не вийшло все добре. Написав мені останню смс, яка прийшла о 5:41, 6 лютого - вони залишаються на позиції на другу добу".

Орденом "За мужність" III ступеня військового нагородили - посмертно.

"Він єдиний з шістьох завжди чув, коли летить міна та завжди попереджав про це. Хлопці казали, що усім їм рятував життя. І він встиг крикнути, що летить міна. Вони всі встигли сховатися, а він - ні: уламок влучив у шию".

Нині Анастасія видала другий тираж, а отримані кошти спрямувала до створеного нею фонду імені Сергія Асєйкіна. Пам'ять про тата вона береже в справах і думках.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору