Лісівники на Мліївщині відзначили День захисника України по-своєму

15 жовтня 2019, 19:32

Щорічно День захисника України колектив апарату управління Смілянського лісгоспу відзначає по-особливому. Без пафосу та зайвих слів. У переддень свята вони висаджують лісові культури. Це вже традиція, а традиції лісівники поважають, інформують Ліси Черкащини.

З року в рік дендропарк поповнюється все новими та новими екзотами, втішаючи своїх господарів та відвідувачів красою. Усього у дендропарку Мліївського лісництва вже зростає 75 видів декоративних рослин.

Тут  комфортно почувають себе цікаві та незвичні рослини, які відшукували по всій Україні, зокрема платан кленовидний, глід фінський, глід крупнолистий, метасеквої,  різні види сосон, в тому числі сосна густоквіткова, а ще модрина японська, ялина канадська, дуб скельний та дуб болотний…

Загалом дендрологічний парк було закладено не тільки з естетичною метою, а ще й як навчальний осередок для шкільних лісництв. Створювали його і для краси, відпочинку та натхнення, сюди будуть приходити учні, громадяни після робочих буднів або молоді батьки із дітьми чи пенсіонери з онуками, і поринатимуть у неймовірний світ екзотичних дерев, а учні шкільних лісництв отримуватимуть нові корисні знання.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору