Лілія Маліщук розповіла про свій перший робочий день після поновлення на посаді

05 квітня 2019, 17:26

Директорка департаменту організаційного забезпечення Черкаської міської ради сьогодні відпрацьовує перший день після поновлення на посаді. В жовтні минулого року її звільнили, нібито за перебування на робочому місці у стані сп’яніння, а вчора суддя виніс ухвалу негайно поновити Маліщук на посаді, скасувати запис у трудовій книжці та виплатити заробітну плату за час вимушеного прогулу й моральну компенсацію.

У коментарі виданню «Про все» Маліщук розповіла про те, як їй перешкоджають у виконанні службових обов’язків.

- Зараз до кабінету на шостому поверсі тягнуть телефон, поставили обідраний стіл та зламаний стілець. Лише сьогодні я працюю на другому поверсі у кабінеті першого заступника міського голови, оскільки його немає. Печатку так і не віддали, а документи для розгляду не віддають. Весь день я лише роблю те, що починаю вимагати, а мені озвучують якісь незрозумілі відмовки і не дають можливості виконувати обов’язки, - додала чиновниця.

За словами Маліщук, зараз працює ліквідкомісія, яка перебрала на себе повноваження керівництва департаменту і тільки ця комісія має печатку та працює з документами.

- Мене не попередили, що я потрапляю під скорочення і почалася процедура ліквідації департаменту. Більше того мене не включили до складу цієї комісії. Річ у тім, що коли юридична установа ліквідується, то відповідальність за матеріальний бік та роботу відділів й управлінь несе її керівник, - прокоментувала Маліщук.

Читайте також: “Це свавілля і приниження моєї гідності”, – Маліщук не допускають до робочого місця.

Також чиновниця зауважила, що сподівається вирішення ситуації, коли повернеться на роботу міський голова.

- Думаю, знову доведеться прийти з юристами в кабінет до мера і з'ясовувати ситуацію. Я знаю, що все це відбувається із дозволу міського голови, але з юридичного погляду він повинен дотримуватися законів України, - додала Маліщук.

Коментарі

Арсен сказав:

Не тратьте куме сили,спускайтеся на дно!

Вгору