Лікарню в одному із ОТГ Черкащини закривають: майже 50 лікарів стануть безробітними

22 травня 2020, 10:45

фото тематичне

Працівників об’єднаного терапевтичного відділення КНП Чорнобаївської багатопрофільної лікарні (на території с. Іркліїв) повідомили про закриття лікарні 20 травня, - про це інформує черкащанка Тетяна Кривда.

За її словами. буде звільнено працівників інфекційного відділення, відновного відділення, рентген лаборанта, рентген та УЗД лікаря, хірурга та невропатолога, стоматолога, лаборантів, водіїв, кухарів, сантехніка та електрика, тобто, загалом 43 працівників.

- Я перерахувала всіх, щоб ні в кого не виникло сумніву, що у них буде змога звертатися і надалі за допомогою в Іркліївську лікарню. Лікарні в с.Іракліїв не буде.

17 липня 2020 буде звільнено перелічених працівників закладу.

- Ось такі листи щастя ми всі отримали і наказ про звільнення. - зазначає Тетяна.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

SevA :

В стране падения, а они больницы закрывают. Всё логично

Українка :

Люди добрі!А що у нас право на медичне обслуговування вже не діє!?!Вже хочете ту медицину геть до ручки довести?Як ми не нарікаємо на медиків,а захворієш і мусиш звертатися і попросити допомоги,яку тобі нададуть…Ви що несповна розуму в.умовах карантину закрити мед.заклад?А хто подумає про тих.фахівців,які там працюють за мізерні зарплати і їхні сім’ї.Хто мав звідти піти,давно пішов.Залишились працівники,що віддані.справі.Тож навчіться їх цінувати,а не виштовхувати на вулицю!Подумайте і про мешканців,що користуються послугами цієї лікарні!

Виталий :

тепер поцілуйте в ***у свого зелю

Ганна :

Думка про медреформу – геноцид села.

Аня :

А чего им думать про геноцид села? Чем больше умрет, тем больше земли на продажу.

Вгору