Лідеру сепаратиської організації “Черная сотня “Союз русского народа” з Черкас оголошено підозру

17 жовтня 2014, 10:11

1У ході досудового розслідування слідчими УСБУ в Черкаській області кримінального провадження, розпочатого стосовно 40-річного місцевого мешканця, лідера сепаратиської організації «Черная сотня «Союз русского народа», було встановленно факти розповсюдження ним матеріалів із закликами до вчинення дій, направлених до зміни меж території та державного кордону України.

Зловмисник був затриманий у травні ц.р. в Черкасах співробітниками СБУ. Крім того, що затриманий громадянин особисто добирав бойовиків для участі в акціях на підтримку т.зв. «ДНР», ще й пропагував ідеї сепаратизму.

Протягом березня-травня 2014 року правопорушник через соціальні мережі в Інтернеті поширював матеріали антиукраїнського змісту.

Слідством доведено координацію його протиправної діяльності лідером незареєстрованого громадського об’єднання Дмитром Бойцовим та участь у створенні на базі розрізнених терористичних груп так званої «Русской православной армии (РПА)».

Наразі правопорушнику повідомлено про підозру у вчиненні злочинів передбачених ч.2 ст. 28 (вчинення злочину злочинною групою), ч.3 ст.15 і ч.1 ст.294 (замах на масові заворушення), ч.1 ст.110 (посягання на територіальну цілісність і недоторканність України)  Кримінального кодексу України. Судом обрано запобіжний захід-цілодобовий домашній арешт.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору