Легендарному генерал-майору Ігорю Момоту відкрили меморіальну дошку (відео)

29 травня 2015, 10:24


День прикордонника у Черкасах відзначили без гучних концертів чи салютів. Втім відбулося 2 важливі події для військових: у 26-й школі відкрили меморіальну дошку загиблому в АТО легендарному бойовому генерал- майору прикордонної служби Ігорю Момоту. А у парку «Перемога» встановили спомник із іменами 14-х загиблих на сході країни військових.

Про це йдеться у сюжеті ОДТРК "РОСЬ".

На фасаді школи № 26 встановили меморіальну дошку, присвячену випускнику навчального закладу – офіцеру-прикордоннику, генерал-майору Ігорю Момоту. Профінансували створення такого споминка військові, з якими Ігор Момот воював ще у Афганістані Останні 7 років свого життя Момот очолював Оршанeцький навчальний центр Державної прикордонної служби. Із перших днів загострення конфлікту на Донбасі офіцер разом із підлеглими поїхав в АТО. Був удостоєний Ордена Богдана Хмельницького ІІ ступеня. Загинув на Луганщині 11 липня минулого року.

Смерть спричинило осколкове поранення в голову. У рідній школі військового збирають експонати, пов’язані із життям і службою генерал-майора. Планують незабаром відкрити музей. А вже у вересні перейменувати освітній заклад на честь Ігоря Момота.

Також у Черкасах у День прикордонника відкрили меморіальну дошку із іменами 14-х загиблих в АТО. Всі вони брали участь у бойових діях на сході країни у складі військових Оршанeцького навчального центру державної прикордонної служби. Пам’ятний знак героям встановили у черкаському парку «Перемога». Його розмістили на стелі вже існуючого спомника під назвою «Захисникам кордонів». На офіційне відкриття дошки прийшли сотні людей. Це рідня загиблих, товариші по службі, ветерани-прикордонники та пересічні черкащани.

Поділитись

Коментарі

Вгору