Київський апеляційний адміністративний суд не задовольнив апеляційну скаргу Сергія Одарича

11 лютого 2014, 10:46

4 лютого 2014 року відбулося засідання Київського апеляційного адміністративного суду з розгляду апеляційної скарги Cергія Одарича на постанову Соснівського районного суду м.Черкаси від 21.11.2013 у справі за адміністративним позовом Одарича до Черкаської міської виборчої комісії Черкаської області, Черкаської міської ради та третьої особи  Олексія Арсенюка про визнання дій голови міської виборчої комісії та дії Черкаської міської ради протиправними. У підсумку засідання вищезазначений суд визнав дії Черкаської міської виборчої комісії та Черкаської міської ради правомірними.

Про це повідомляє прес-служба виконкому Черкаської міської ради.

Нагадаємо, що суть позову заключалася в тому, що Арсенюк Олексій Максимович, обраний депутатом Черкаської міської ради за списком від Партії Регіонів, начебто не мав повноважень, як депутат Черкаської міськради, брати участь у голосуванні на позачерговому пленарному засіданні Черкаської міської ради 24.04.2013, де розглядалося питання про дострокове припинення повноважень міського голови м. Черкаси Сергія Одарича.

Директор департаменту управління справами та юридичного забезпечення Черкаської міської ради Володимир Шабанов надав коментар стосовно цієї адміністративної справи:

– На жаль, мене дивує, що такій простій справі приділяється багато уваги в засобах масової інформації. І ніскільки не дивує, що події, які відбуваються в засіданні суду, громадянином Одаричем подаються неправдиво.

Апеляційний суд 4 лютого цього року поставив крапку і підтвердив, що Черкаська міська виборча комісія Черкаської області і Черкаська міська рада діяли у спосіб відповідно до ст.19 Конституції України і обґрунтовано підтвердили повноваження Олексія Арсенюка, як депутата Черкаської міської ради.

Всі наведені скарги представника Одарича в судовому засіданні – Валентини Теличенко переконати суд у зворотньому, завершились поразкою. Твердження представників Одарича про те, що голос Арсенюка, як депутата Черкаської міської ради, був вирішальним при прийнятті рішення про дострокове припинення повноважень міського голови м.Черкаси  Сергія Одарича, є абсурдними. Оскільки голосування, згідно чинного законодавства, відбувалося таємним, то ніхто не знав, окрім самого Арсенюка, як він голосував у цьому випадку. Не могли знати про думку Арсенюка ні сам Одарич, ні його представники в суді.

Хочу наголосити, що ухвала Київського апеляційного адміністративного суду набрала законної сили і є обов’язковою до виконання всіма посадовими особами на всій території України.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору