Курбет назвав найгірші по роботі з “контрактниками” райони області

29 вересня 2016, 15:15

ukrayinski_viyska

Цього року до служби на контрактній основі до лав Збройних сил України вже було залучено понад 1,5 тис. осіб. На четвертий квартал поточного року Черкаській області поставлено завдання забезпечити ще 580 контрактників.

Про це на прес-конференції повідомив Черкаський обласний військовий комісар Євген Курбет.

За перший квартал 2016 року поставлені завдання по залученню «контрактників» виконано на 89%, у другому кварталі на 82%. За результатами третього кварталу поки що є лише попередня цифра – 76%, проте, комісар сподівається, що до завершення місяця цей відсоток наблизиться до 90.

Найкращими по завданню залучення військовослужбовців за контрактом офіцер називає Черкаси і Черкаський район, Чорнобаївський, Шполянський, Смілянський та Жашківський райони.

Гіршими в цьому напрямку є Уманський, Христинівський, Монастирищеньский та Маньківський райони.

За словами Євгена Курбета, нині також змінено порядок призову на військову службу за контрактом.

- Безпосередньо до бойових частин та з’єднань, які беруть участь у антитерористичній операції на Сході, залучаються військовослужбовці, які вже мали досвід бойових дій в АТО. Крім того, їх військово-облікові спеціальності повинні також відповідати нагальним потребам бойових частин, - зазначив комісар.

Зараз військкомати зосереджені саме на комплектуванні армії «контрактниками». Це першочергове завдання поставлене Президентом України. Як стверджує Євген Курбет, лише добре мотивований та підготовлений військовослужбовець ефективно виконує поставлені бойові завдання та грамотно забезпечує обслуговування відповідної техніки.

Поділитись

Коментарі

Вгору