Купили понад півтори сотні контрацептивів: на Черкащині згвалтували 16-річну дівчину (відео)

26 листопада 2019, 12:02

В Умані 16-річну студентку першого курсу згвалтували п'яні молодики.

Дівчина познайомилась із двома хлопцями 18 та 24 років в інтернеті. Юнаки вирішили неабияк гульнути і для цього взяли в кредит 5 тисяч гривень, на які орендували квартиру та запаслись майже півтори сотнями контрацептивів.

Спершу випивали, а потім вже 18-річному хлопцеві захотілось чогось більшого. Отримавши відмову, захмелілий молодик вдарив дівчину, і пригрозивши фізичною розправою, згвалтував.

Крики дічини та все, що відбувалось за стінкою, чув товариш гвалтівника, однак жодних заходів не вжив, щоб якось завадити насиллю.

Дівчині вдалось вирватись з квартири і зателефонувати батькам, які вже потім і викликали поліцію.

Детальніше дивіться в сюжеті "Надзвичайних новин":

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

елена :

бред нормальная девочка не пойдет на квартиру с двумя интернетовскими знакомыми пить она что думала ее замуж туда пригласили

Оля :

А что “несчастная” думала,когда ночью поперлась на хату к мужикам?А мамочка куда смотрела?Это не оправдывает парней,но у девочек должны быть мозги или нет?

О.С. :

о, да, дівчатка з коментарів, звичайно винна жертва…вам би волю, то ще б камінням закидали, що ця дівчина пішла до нещасних мальчиків… Брєд, дівчатка, це ваші коменти, які повністю на стороні гвалтівника… Браво… так і продовжуйте, колись і ваші доньки попідростають

Вгору