Куля в лоб: черкаські активісти принесли під комітет ВР “пістолет” для Яценюка (фото, відео)

18 червня 2015, 22:55

125-600x338

Вчора приватні підприємці, які виступали за прийняття закону №1718, після мітингу під стінами Верховної Ради перемістилися під Комітет Верховної Ради з питань податкової і митної політики. Вже там мітингарі намагалися поговорити з депутатами, які приходили на засідання комітету. Не всі парламентарі зупинялися, щоб поговорити з людьми. Але все ж таки підприємцям вдалось поговорити з декількома народними обранцями і спробувати їх переконати голосувати за даний законопроект, пише Дзвін.

«Я вважаю, що ми дуже правильно зробили, що пропустили депутата із Черкащини Журжія і не стали його переконувати», – розповідає активістка про втечу депутата Журжія від людей.

«Ми його переконували вже два місяці. Кожного разу, на всіх круглих столах, тут біля комітету. Але знаєте, не треба опускатись до його рівня, бо там він нас задавить своїм досвідом», – з іронією додала жінка.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

 

Окрім того, активісти принесли під комітет табличку із приклеєним іграшковим пістолетом та надписом «По заявкам глядача: «Куля в лоб, так куля в лоб». Тримай пістолет». Активісти неодноразово зі сцени згадували цей вислів і прем’єр-міністра та весь час тримали провокаційну табличку на передовій імпровізованої сцени.

«Бачите, яка кількість депутатів, дивлячись на таку кількість підприємців, на словах нас підтримують. Але ми повинні дочекатися, коли закінчиться комітет, і тоді ми будемо точно знати. Наші представники, а саме чотири людини, вже пройшли на засідання комітету. Ми будемо знати, хто з цих депутатів тримає слово. Вони всі обіцяють голосувати за закон №1718, за те, щоб не було введення касових апаратів. Тому ми набираємося терпіння і чекаємо. Українці – нація, яка довго чекає, але потім і запрягає. Але потім, якщо немає шашки, то тоді дуже важко їх зупинити», – говорить підприємець Володимир Шестак із Золотоноші.

Нагадаємо, підприємці принесли до стін Верховної Ради імпровізовані “дошку пошани”та “дошку ганьби”, куди потрапили і народні депутати від Черкащини.

Поділитись

Коментарі

Николай сказав:

Яценюк іди вже в відставку. Як же ти всім уже надоїв.Грошей ти собі уже заробив .

Вгору