«Куди спішити?» Суд уже 10 місяців розглядає справу убивства черкаського студента

16 вересня 2016, 23:46

469x313-images-news-092016-d69d19ea69984525bcd82a0a71ff09ac

Сьогодні у Соснівському суді Черкас відбулось засідання у справі загиблого студента ЧНУ Владислава Сердюка, який загинув майже 10 місяців тому від численних тілесних ушкоджень. Підозрюваних затримали відразу, вину свою вони визнали, однак вироку досі не дочекались, пише Прочерк.

Нагадаємо, підозрюваними виявились двоє неповнолітніх, 2000 та 1999 років народження. Хлопці разом жили на зйомній квартирі. Того вечора виник конфлікт, який переріс у бійку. Внаслідок цього 17-річний Владислав Сердюк помер.

Підозрювані не приховують – били свого товариша по черзі руками та ногами в голову та живіт. Однак, чистосердечних зізнань чомусь не вистачає для винесення вироку.

Сьогодні до судового процесу залучили ще одного адвоката Олександра Хвостика, який раніше уже захищав обвинувачених, але взяв самовідвід.

У першу чергу суд заслухав експерта, який виступив із висновком щодо нанесених травм кожним із підозрюваних.

- Черепно-мозкова травма утворилась від комплексу дій підозрюваних, - зазначив експерт.

Однак адвокатам цього виявилось недостатньо і вони вирішили з’ясувати, куди саме били загиблого підсудні. Для цього після 10-місячного розгляду справи вирішили ще раз допитати підозрюваних.

Один із них наголосив, що спочатку наніс 2-3 удари рукою в голову, а потім ще кілька ударів ногою. Інший обвинувачений озвучив парадоксальну версію, сказавши, що бив у вухо, підборіддя та живіт, і при цьому наніс лише один удар.

- Майстер, - відзначив інший підозрюваний.

Зрештою, захисники обвинувачених оголосили клопотання про проведення ще одної експертизи для того, аби визначити в яку частину обличчя та тулубу наносились удари, хоча підозрювані прямо заявили, що не пам’ятають настільки дрібних деталей.

Тітка загиблого Владислава Сердюка Леся Пономаренко упевнена, що справа затягується навмисно, адже за законом Савченко термін перебування підозрюваних у СІЗО подвоюється.

- Звичайно, гроші є на адвокатів, то можна проводити ці експертизи. Все це робиться, щоб зменшити їм термін. Вони убили нашу дитину 10 місяців тому, вони обидва винні однаково. У мене серце кров’ю обливається, коли кожного разу приїжджаю на суд. А вони все тягнуть.

Бабуся загиблого Владислава, яка теж приїхала на судове засідання, не змогла бути на ньому присутньою. Їй стало погано перед початком та знадобилась допомога лікарів.

У перерві, коли суддя вийшов до нарадчої кімнати, між сторонами розгорнулась дискусія. Зокрема, адвокат Хвостик наголосив:

- Давайте розберемось, хто куди і скільки разів бив. Куди спішити?

В результаті суд задовольнив клопотання захисників про проведення ще одної експертизи та перенесення засідання суду на жовтень. Підозрюваним продовжили запобіжний захід тримання під вартою на 60 діб.

Поділитись

Коментарі

Вгору