Кримські підприємства продовжують реєструватись у Черкасах

23 липня 2014, 21:13

В умовах дестабілізації ситуації в АР Крим та місті Севастополі Міністерством доходів і зборів України запроваджено новий механізм, який дозволяє перереєструвати свій бізнес на території будь-якої області чи міста Києва і сплачувати податки та надавати звітність за місцем нової реєстрації.

“На сьогодні 25 кримських юридичних осіб стали платниками м. Черкаси. Серед них - 12 організацій та 13 філій, головні офіси яких вже обліковуються в обласному центрі”, - повідомив перший заступник начальника ДПІ у м. Черкасах Дмитро Таран.

Він нагадав, що для реєстрації зміни свого місцезнаходження/місця проживання юридична або фізична особа – підприємець, яка зареєстрована на території АР Крим або м. Севастополя, повинна звернутись до державного реєстратора реєстраційної служби України в м. Черкасах до “Центру надання адміністративних послуг” (вул. Благовісна, 170, т.54-05-12). Після отримання відомостей з Єдиного державного реєстру про внесені зміни, ДПІ у м. Черкасах бере на облік таких платників.

“Після взяття на облік такі платники сплачують податки, збори, ЄСВ, подають податкові декларації (звіти, розрахунки) та виконують інші зобов’язання вже за місцем нової реєстрації та у відповідності до діючого законодавства”, - зазначив Дмитро Таран.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору