Круті байки та шалений драйв: як проходить мотофест “Тарасова гора” (фото)

02 червня 2018, 13:52

На Черкащині вже третій день триває мотофестиваль «Тарасова Гора». Ця подія встигла стати однією із найбільш очікуваних для мотоциклістів України, а також байкерів з-за кордону. Цьогоріч ми зустрічаємо більше 9 тисяч гостей, інформує "Вичерпно".  

Душею мотофестивалю «Тарасова Гора» є рекордний для України організований мотопробіг у 140 км, в якому беруть участь більше 2 тисяч учасників. Мотоколона слідує за звичним маршрутом – від території мотофесту (с. Свидівок) до Тарасової гори, могили великого поета в Каневі. Учасники вшановують пам’ять Тараса Григоровича Шевченка покладанням квітів та загальною фотографією біля його пам`ятника.

Наразі колона вже вирушила до Чернечої гори.

Цього року девіз сезону – «Нам 16 років! Вже можна! Але не все». Регламент фестивалю включає в себе спортивну програму на чолі з ведучим Василем Вірастюком – найсильнішою людиною планети, а також десятки різноманітних майстер-класів, перегони на ретро-мотоциклах, кастом-шоу, виставка робіт художниці Тетяни Черевань, чимало тематичних конкурсів, ранкові руханки та йога.

Василь Вірастюк розповів учасникам фесту про свій розпорядок дня та як проводить свій вільний час.

- Починається мій день із склянки води з лимоном, потім сніданок. Якщо ви помітили, я схуд останнім часом, оскільки підписав контракт із каналом СТБ,  тепер я тренер на «Зважені та щасливі», — розповів богатир.

Мотофестиваль Вірастюк відвідує з 2008 року, з того часу як придбав мотоцикл.

- Між іншим, ніколи не був на Тарасовій горі в мотоколоні. Тим не менше, я сподіваюся, що колись таки побуваю. А ті, хто туди їздить, у вас велика витримка, — сказав Вірастюк.

Для гостей фестивалю працюють дві музичні сцени: головна та альтернативна. Доповнюють цілісність програми  мото-СТО, мотобазар, мотошкола, аутентичний «HandeMade» ярмарок, «Бьюті Зона», атракціони, виставкові майданчики, пляж, спортивно-розважальний майданчик для дітей, велика зона для фуд-корту, бари та кав’ярні

Вгору