Кожен черкасець може виграти путівку вартістю 10 тис. гривень, якщо оформить регулярний платіж

08 грудня 2014, 17:32

1

Клієнти Черкаської філії ПриватБанку отримали можливість виграти цінні призи та туристичну путівку вартістю 10 тис. грн. Для цього просто потрібно скористатися послугою «Регулярний платіж».

Про це повідомляє пресслужба ПриватБанку.

З 1 жовтня до 31 грудня 2014 року триватиме акція, в рамках якої клієнти ПриватБанку, які підключать до своєї картки «Універсальна», «Універсальна Gold» або Картки Юніора послугу «Регулярний платіж», візьмуть участь в розіграші смартфона, планшета, фотоапарата та путівки на 10 тис грн.

Нагадуємо, що послуга «Регулярний платіж» за оплату комунальних послуг надається з 0% комісією для власників будь-якої з перелічених карток.​

Для участі в акції обов'язкова реєстрація на сторінці reg.pb.ua, в меню банкомата, терміналі самообслуговування або Інтернет-банку Приват24.

За умовами акції, регулярний платіж може списуватися як з особистих, так і кредитних коштів на картці, а термін платежу повинен бути не менше 3-х місяців. Беруть участь будь-які регулярні платежі, окрім деяких винятків - платежів на суму до 10 грн, на погашення заборгованості по кредитній картці, на поповнення «Копілки», депозиту, на благодійність та страхових платежів.

Щомісяця платежі, за якими були списання за звітний період, беруть участь у розіграші цінних призів: смартфону Samsung Galaxy Mega, планшету Sumsung Galaxy Tab 3, фотоапарат Canon EOS 600D. За підсумками всієї акції ПриватБанком буде розіграна туристична путівка на суму 10 тис грн. В акції беруть участь картки ПриватБанку та А-Банку.

З початку року черкасцями здійснено понад 1,7 млн регулярних платежів на загальну суму 339 млн грн. Підключити регулярний платіж клієнти можуть у Приват24 (меню «Всі послуги»/«Регулярні платежі (Календар)»), зателефонувавши в службу підтримки на номер 3700, через термінал самообслуговування або звернувшись у будь-яке відділення ПриватБанку.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору