Комунальну техніку в Золотоноші обладнають GPS-навігаторами

02 вересня 2019, 07:35

Переможцем конкурсу на визначення об’єкта господарювання, який займатиметься вивезенням сміття у Золотоноші стало КП «Міський водоканал». Однією з умов конкурсу є обладнання комунальної техніки GPS-навігацією, до якої міська рада повинна мати доступ, інформує Діловий регіон.

Перший заступник міського голови Золотоноші Олег Масло висловив занепокоєння тим, що у посадових інструкціях контролерів «Міського водоканалу» не прописані обов’язки щодо заключення договорів з населенням на вивезення сміття. На жаль, кількість таких угод залишається сталою, інколи навіть зменшується. А, як правило, вищезазначені працівники лише розносять “платіжки”.

- Уже зараз потрібно готуватися до осені, з приходом якої активізуються палії рослинних решток та любителі накопичувати сміття де попало, лишень би поза межами своїх обійсть. Для прикладу – Черкаська, 121. Тільки-но о 15-й годині звідти вивезли великогабаритний контейнер, як через годину він вже був вщент заповнений. Місцеві нарікають на заїжджих «любителів чистоти», які везуть сюди сміття цілими причепами. Управлінці ЖКГ мають намір впливати на таких людей. Маючи в наявності номер автомобіля, вони зможуть встановити особу його власника, щоб дізнатися, чи заключив він договір на вивіз сміття з комунальним підприємством. Якщо ні, то вдаватимуться до кардинальних заходів: складатимуть адмінпротокол, розповідатимуть про їхні дії на людський загал, щоб громада знала таких «героїв», - каже чиновник.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору