Кому засмучуватися, а кому радіти — хтозна, — Араік Мкртчян про призначення нового очільника області (відео)

01 листопада 2018, 11:16

Кому засмучуватися, а кому радіти — хтозна, — Араік Мкртчян про призначення нового очільника області (відео)

Минулого тижня Уряд погодив звільнення голови Черкаської ОДА Юрія Ткаченка. На цій посаді його має замінити голова Черкаської ОДА Олександр Вельбівець. Про такі кадрові зміни у області говорили давно, проте до справ перейшли тільки зараз. Про нові призначення серед обласних керманичів говорили у щомісячному політичному підсумку з Араіком Мкртчяном, інформує "ВиЧЕрпно".

- Думаю, що розпорядження Президента щодо кадрових змін все ж таки буде. Але думаю, що не зрозуміло, кому у цій ситуації засмучуватися, а кому радіти, адже відповідальність, яка сьогодні ляже на плечі голови ОДА – величезна. Команда має спрацювати, як то кажуть, потужно, — каже Араік Мкртчян.

За його словами, саме вибори Президента України, які мають відбутися у березні 2019 року, стали причиною зміни керівництва області. Чи зможе нове призначення Президента забезпечити перемогу на виборах по Черкаській області, Араік Мкртчян поки не береться коментувати.

- Президент хоче, щоб так було, а як буде насправді – покаже час. До виборів залишилося небагато, тому скоро побачимо, як спрацює команда. Вважаю крок Вельбівця сміливим. Не кожний би взяв на себе відповідальність, адже потім всі "спитають" з нього. Тут має бути тільки результат і вдача, — сказав пан Араік.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору