Комплексна перевірка всіх контрактів дасть відповіді на запитання суспільства, – Сергій Кудактін про міжнародний аудит “Укроборонпрому”

07 березня 2019, 13:58

Комплексна перевірка всіх контрактів дасть відповіді на запитання суспільства, - Сергій Кудактін про міжнародний аудит "Укроборонпрому"

Україна ініціює проведення незалежного міжнародного аудиту концерну «Укроборонопром» і ревізію усіх контрактів - про це заявив Президент на засіданні Ради національної безпеки і оборони України.

«Ініціюємо незалежний міжнародний аудит «Укроборонпрому» і комплексну ревізію усіх контрактів. І українському суспільству, і міжнародним партнерами продемонструємо повну відкритість і прозорість в питанні реформування концерну. Аудит «Укроборонпрому», оцінка його корпоративного управління, оновлення наглядової ради, контроль і прозорість державного оборонного замовлення – все це допоможе концерну трансформуватися та не втратити довіру громадян, партнерів та інвесторів», - наголосив Петро Порошенко.

Президент запропонував розширити склад Наглядової ради концерну за рахунок міжнародних фахівців з країн-партнерів, які є членами НАТО. За його словами, це пришвидшить досягнення підприємствами «Укроборонпрому» стандартів, необхідних для нашого вступу до Північноатлантичного альянсу.

- Така позиція і проведення незалежного міжнародного аудиту «Укроборонпому» є відповіддю всім тим, хто досі вважає, що Президент ніби прикриватиме когось під час розслідування фактів корупції чи робитиме інформацію закритою. Комплексна перевірка всіх контрактів дасть відповіді на запитання суспільства і доведе або спростує факти, оприлюднені напередодні журналістами. Але ставлення Петра Порошенка до цього питання є абсолютно принциповим: якщо факти корупції підтвердяться – винні будуть однозначно покарані, - зазначає голова Черкаської обласної організації партії «БПП «Солідарність» Сергій Кудактін.

 

Коментарі

Вгору