Комісія облради рекомендувала до призначення на посаду 7 з 9 керівників закладів культури

26 січня 2017, 14:10
Фото: Про все

Фото: Про все

Сьогодні постійна комісія Черкаської обласної ради з питань освіти, науки, культури і молодіжної політики та спорту розглянула питання про затвердження кандидатур на посаду керівників закладів культури, конкурсу щодо яких відбувались протягом листопада – грудня 2016 року.

Зі списку поданих кандидатів комісія затвердила для розгляду на президії облради 7 осіб з 9. Зокрема серед них: Лідія Ушакова - на посаду директора Обласної бібліотеки для дітей, Лілля Капкаєва - на посаду директора Обласної наукової бібліотеки ім. Т. Шевченка, Олена Федоренко - на посаду директора Обласної бібліотеки для юнацтва ім. В. Симоненка, Галина Таран - на посаду директора Кам’янського державного історико-культурного заповідника, Ольга Гладун - на посаду директора Черкаського обласного художнього музею, Алла Демченко - на посаду директора КП «Черкасиоблкіно» та Парасковія Степенькіна - на посаду директора Корсунь-Шевченківського державного історико-культурного заповідника.

У той же час проти затвердження кандидатури Любові Величко на посаду директора  Черкаського академічного театру ляльок виступила депутат Черкаської обласної ради Оксана Ковбоша, яка зазначила, що Любов Величко свого часу була депутатом облради від Партії Регіонів і тому не має морального права обіймати керівну посаду.

Фото: Про все

Фото: Про все

Як наслідок, у зв’язку відсутністю необхідної кількості членів у складі комісії (3 з належних 5) кандидатуру Величко було відхилено.

Також комісія не затвердила Петра Ластівку для розгляду на посаду Черкаського обласного академічного музично-драматичного театру. Тут пересторогою для одноголосного прийняття рішення стала інформація про, нібито, його причетність до корупційного скандалу на попередньому місці роботи. Утримались від позитивного голосування цього разу Оксана Ковбоша та депутат Черкаської облради Валентина Коваленко.

Фото: Про все

Фото: Про все

У той же час, присутній на засіданні комісії голова облради Олександр Вельбівець зазначив, що рішення комісії мають згідно з регламентом лише рекомендаційний характер і кадрові питання додатково розглядатимуться на президії Черкаської облради з подальшим винесенням їх на затвердження чергової сесії.

Поділитись

Коментарі

Вгору