Командування внесло запит на мобілізацію 500 тисяч військових, – Арахамія

25 грудня 2023, 14:33

Кабінет міністрів у понеділок, 25 грудня, мав би внести до Верховної Ради законопроєкт щодо удосконалення проведення мобілізації в Україні.

Про це повідомив керівник парламентської фракції «Слуга народу», член Комітету ВР з питань національної безпеки, оборони і розвідки Давид Арахамія.

«Сьогодні уряд мав би внести законопроєкт щодо мобілізації, над яким він працює на прохання військових. Сподіваюся, колеги з Кабінету міністрів найближчим часом закінчать свою частину роботи. Бо відсутність цього законопроєкту породжує невизначеність і велику кількість фейків про блокпости, про «Дію» і т.д.», – зазначив Арахамія.

За його словами, алгоритм роботи не змінився. Військове командування внесло запит на мобілізацію 500 тис. військових. Уряд розробляє правила.

«Президент чітко наголосив, що вимагає комплексного підходу до проходження служби у Збройних силах. Просто набрати нових людей і не вирішити проблеми тих, хто служить зараз, - не вихід. Парламент очікує готовий документ, який можна буде обговорювати на Комітеті. Військові потребують вирішення своїх проблем. Суспільство хоче почути відповіді на усі чутливі питання», - резюмував Арахамія.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ухилянтів від мобілізації обмежать у правах, – Безугла

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Іван Мазепа :

Суспільство, хоче бачити в окопах ,на нулі, всіх можновладців, та їх посіпак, включаючи відкормлених гебельс-смі ведучих в безкінечну оману.Досить воювати руками простих людей працюючого класу. Арахніду, з батальйонами “Монако”, “юзік”- вперед…

Oksana :

Где же вы столько людей собираетесь взять? Даже если всех неприкосновенных в лице ТЦКшников и депутатов забрать, все равно 500 тысяч не будет! Или теперь женщин и детей на убой отправите?
Да и вообще ради чего это все???? Ради победы, которую потом некому отмечать будет???

Stavichka :

Пробачте, але це справжнє людожерство. По-іншому такі законопроекти не назвати. Краще би підготували перелік високопосадовців, яких треба затримати й кинути до в’язниці. Уявіть собі, як будуть жорстко працювати ТЦК, якщо запровадять настільки великий запит на мобілізацію. Раджу всім уникати громадських заходів під час святкування Нового року. Будуть всіх ловити.

Вгору