Команда Білоусова ще навіть не визначила пріоритетні напрямки на цей рік, – Ліходькін

06 лютого 2014, 19:49

Керівник групи «Партії вільних демократів» у Черкаській міській раді Олег Ліходькін вважає, що навряд чи цього року черкасці побачать разючі зміни в благоустрої міста, капітальному ремонті доріг, ремонті бюджетних установ. 

Про це йдеться на сайті Партії вільних демократів.

Зокрема він зазначив, що команда Віктора Білоусова, яка уже 10 місяців при владі, ще досі не визначила пріоритетні напрямки, за якими працюватиме у 2014 році.

- Хоча бюджет розвитку ще розглядається і ще не затверджений міською радою, «нова влада» навіть не визначила пріоритети на цей рік. Наша команда, приміром, постійно визначала пріоритетні напрямки на рік. Минулого року їх було три. Зрозуміло, що того грошового ресурсу який є, на всіх не вистачить, тому варто зупинятися на окремих напрямках. Наприклад, ремонт доріг, тротуарів чи реновація будівель бюджетних установ. Сьогодні ті пропозиції по бюджету розвитку, які скинули депутатам, стосуються усіх напрямків. Вони в рази перевищують наявний грошовий ресурс. Може вийти так, що кошти будуть банально розпорошені між усіма і наприкінці року ніяких суттєвих змін черкасці не побачать, - заявив Олег Ліходькін.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору