Колишній “Дитячий світ” у Черкасах продали під новий супермаркет

01 лютого 2017, 09:45

fba79f7ad8d4e8af5ce9ee3a6f44047b

Приміщення колишнього черкаського універмагу «Дитячий світ», де останнім часом розміщувалися супермаркет «Сільпо» і орендовані під магазини секції, продано. Після ремонту тут відкриється великий «Сіті-маркет» і нові торгові точки, пише Прочерк.

– Приміщення придбали черкаські підприємці, – повідомив директор агентства нерухомості Михайло Моторний. – На першому поверсі незабаром працюватиме «Сіті-маркет» – цілодобовий магазин такого формату, як нещодавно відкрився на Митниці, тільки більший. В усьому приміщенні буде зроблено ремонт. Планують реконструювати опалення, інші мережі – загалом привести будинок до ладу.

За словами Михайла Анатолійовича, після реконструкції в приміщенні можуть залишитися старі орендатори, запрошують також нових.

Як відомо, на місці споруди на розі бульвару Шевченка і вулиці Дашковича на початку ХХ століття були торгові ряди Соборного ринку, які згодом реконструювали в магазин, а після ІІ світової війни, після добудови 3 поверху, перетворили на універмаг «Дитячий світ». В останні десятиліття приміщення стало торговельним центром.

Фото надав Борис Юхно

Фото надав Борис Юхно

Фото надав Борис Юхно

Фото надав Борис Юхно

 

Коментарі

Вгору