Коли людина з коронавірусом перестає бути заразною: нове дослідження

25 травня 2020, 22:02

фото тематичне

Нове дослідження показало, що пацієнти з COVID-19 не можуть заражати інших людей через 11 днів після інфікування. Так відбувається навіть якщо в організмі все ще залишається коронавірус, який виявляють тести. Про це інформує 24 канал

До такого позитивного висновку дійшли вчені з Сінгапуру, пише New York Post

Скільки людина може передавати коронавірус

При цьому заразність зберігається в період від 7 до 10 днів після появи класичних ознак хвороби, серед яких висока температура, а також сухий кашель. Але всі спроби ізолювати COVID-19 і виділити його культуру через 11 днів після початку симптомів закінчилися безрезультатно.

Такими є результати роботи вчених Національного центру інфекційних хвороб та Академії медицини Сінгапуру, в яких взяли участь 73 пацієнти з коронавірусом. 

Через 11 днів коронавірус не передається

Через 11 днів коронавірус не передається / unsplash.com

Позитивні тести підтверджували, що вірус з організму пацієнтів не зник через два тижні, але його було недостатньо для інфікування.

Ґрунтуючись на зібраній інформації з моменту початку пандемії COVID-19, ми можемо сказати, що інфекційний період коронавірусу у пацієнтів з симптомами становить близько двох днів перед початком появи симптомів і зберігається протягом 7-10 днів після,
– пишуть автори дослідження.  

За словами науковців, кількість активних реплікацій вірусних частинок швидко знижується після першого тижня, і обсягу вірусу, не достатнього для інфікування інших людей на другому тижні хвороби.
https://24tv.ua/health/koli-lyudina-koronavirusom-perestaye-buti-zaraznoyu-nove-doslidzhennya_n1349086

Поділитись

Коментарі

Вгору