Хвостатий лікар: у черкаському терцентрі діти спробували себе вершниками (відео)

18 квітня 2019, 20:54

Хвостатий лікар: у черкаському терцентрі діти спробували себе вершниками (відео)

Незвичайний хвостатий лікар завітав напередодні до вихованців місцевого терцентру. Для дітей з інвалідністю там вперше влаштували домашній виїзд. Вершниками стали навіть ті, кому важко ходити. Так працівники терцентру спробували новий різновид реабілітації, про це йдеться у сюжеті "Вікка".

Одинадцятирічний Акім уперше тупцює верхи. Такий вердикт неабияк тішить батька хлопчика. Акім має вроджену епілепсію. Боротися з недугою родина намагається найрізноманітнішими методами. Серед таких - кінь уперше.

- Дуже розслабляється. Допомагає дитині спілкування з твариною. У нас у самих багато тварин. Після таких занять дитина більш спокійна, - розповідає батько відвідувача терцентру Микола.

Дебютує верхи також і шестирічна Марина.

- Дуже чекала і от сьогодні дуже рано встала, бо будемо на конячці кататися, - каже бабуся відвідувачки терцентру.

За словами дівчинки, їй сподобалося все.

- Класно кататися. Він дуже добрий. Коли каталася, то почувалася дуже гарно, - розповідає Марина.

За головного лікаря-реабілітолога у дітлахів місцевого терцентру сьогодні кінь Мухамет.

- Флегмат, тому він і працює з дітьми. Коні сприяють будь-якій реабілітації. Для будь-якого віку та дітей. Дійсно вони не поставлять, але посприяють одужуванню людини, - каже вершник Іван.

Для більшості дітей - це перша поїздка верхи.

- Звичайно, мама з татом не приїдуть спеціально, а тут у звичній обстановці, де дітки на майданчику розважаються, їм дуже легко спробувати,  - каже завідувачка відділу соціальної реабілітації дітей з інвалідністю Лариса Малашенко.

Детальніше - у відео.

Читайте також«Я буду першим у цьому виді спорту», – черкащанин, який втратив ногу, збирається підкорювати Олімпійські ігри.

Поділитись

Коментарі

Вгору