Перший хворий на коронавірус черкащанин: хто він?

24 березня 2020, 11:05

Фото тематичне

МОЗ України повідомило про перший випадок захворювання на коронавірус COVID-19 у Черкаській області 22 березня. Нині хворий перебуває в Уманській міській лікарні.

Ним виявився мешканець села Родниківка 1980-го року народження.

Як повідомив голова Родниківської сільської ради Руслан Яремчук, чоловік близько року працював на круїзному лайнері Італія - Дубай. До лікарні звернувся майже відразу після повернення на Батьківщину.

Очільник патрульної поліції Черкаської області Олександр Кокоба зазначив, що чоловік, після прильоту в Україну, за допомогою сервісу "Блаблакар" приїхав додому з Києва.

- В автомобілі він їхав певний час з іншими особами і чи були засоби захисту в інших пасажирів та водія автомобіля – питання риторичне. А тому, всі ці люди – також мають ризик зараження. Працівники поліції вже встановили даних осіб і з ними працюють відповідні служби, - зауважив поліцейський.Як раніше повідомляв голова Черкаської державної адміністрації Роман Боднар, зараз хворий перебуває в задовільному стані та під постійним наглядом лікарів інфекційного відділення Уманської міської лікарні.

- Медики діють згідно відпрацьованого алгоритму МОЗ. Інфекційний бокс оснащений всім необхідним обладнаннням, - зазначив голова ОДА.

Нагадаємо, вчора, 23-го березня, уряд запровадив надзвичайну ситуацію в Черкаській області з метою запобігання поширенню COVID-19. У Черкаській області обмежать на період карантину доступ відвідувачів до поліклінік, лікувальних закладів. Органи місцевого самоврядування повинні забезпечити підвезення працівників соціальної сфери до робочих місць та забезпечити їх засобами захисту.

Коментарі

Вгору