«Хто ці люди?» – «Демократична сокира» представляє кандидатів по округах

20 жовтня 2020, 19:45

Виборча кампанія добігає кінця, і на горизонті її учасники вже бачать фінішні прапорці та суворих «маршалів» із територіальних виборчих комісій, які винесуть вердикт перемоги або відправлять команди і окремих лідерів у політичний аутсайд на наступні п’ять років. Проте боротьба триває, і навіть наприкінці перегонів ніхто не зупиняється.

Майже два місяці в інтернеті та на шпальтах газет, на стікерах та плакатах, бордах та сіті-лайтах на виборців глипають кандидати різноманітного забарвлення і таких же різнокольорових ідеологій. Та все ж є одна партія, яка чітко вирізняється серед усього розмаїття мімікруючих на угоду примхливого електорату об’єднань. «Демократична сокира» впевнено позиціонує себе праволіберальною, не коливаючись ані на йоту від головної лінії. Чіткі пріоритети, зрозуміла зовнішня політика, розставлені тригери та вміння відстоювати навіть непопулярні серед виборців теми – це те, що вирізняє і саму організацію, і її активістів та прихильників.

Як на підбір під власну ідеологію у «Демократичної сокири» і кандидати в депутати Черкаської міської ради. Кожен має чітку позицію, мотивацію та розуміння що, як і де робити. Тож на черзі - представлення перших номерів по виборчим округам. Хто вони? З якою метою йдуть за депутатським мандатом?

Округ № 1

Хто: Ксенія Прокоп’єва – дизайнерка

Мета: Привести місто до єдиного зовнішнього естетичного вигляду без різнобою крикливої реклами, захаращення відкритого простору недолугими будівлями та убогими МАФами. Черкаси мають бути витонченими у своїй елегантній геометричній простоті сприйняття.

Округ № 2

Хто: Ігор Гордійчук – громадський діяч, волонтер

Мета: Забезпечити дієву взаємодію між громадськими ініціативами та  органами місцевого самоврядування, аби вони органічно один одного доповнювали, не створюючи «вінегрет», густо замішаний на особистому піарі чиновників та задоволенні власних амбіцій. Громадськість і влада мають йти в єдиному пориві задля користі жителів міста.

Округ № 3

Хто: Ольга Краснова – інтернет-маркетолог

Мета: Створити для кожного жителя та гостя Черкас умови для повноцінного життя, аби комфортно себе почували і немовлята, і молоді мами та тата, і пенсіонери, і люди з інвалідністю, і велосипедисти, і скейтбордисти, і автомобілісти, і пішоходи - всі, кому потрібно пересуватись, отримувати послуги та займатися своїми справами. Місто має бути затишним, охайним, зручним та відкритим.

Округ № 4

Хто: Владислав Вакуленко – підприємець, волонтер

Мета: Розкрити та показати потенціал Черкас для активних та підприємливих людей, малого, великого та середнього бізнесу. Привабити в Черкаси тих, хто має гроші і мріє втілювати в життя власні проекти. Туризм і розваги, торгівля і виробництво, креатив і творчість, мистецтво і наука – на думку Владислава, всі ці напрямки потрібно розвивати, і для цього в нього є натхнення, бажання і знання. Черкаси мають стати містом вільних і самодостатніх людей.

Округ № 5

Хто: Андрій Черевань – приватний підприємець у сфері ІТ-технологій

Мета: Сприяти впровадженню новітніх технологій у діяльність органів місцевого самоврядування Черкас. Спростити процедури отримання та надання послуг, ліцензування та дозволів, пришвидшити і максимально їх полегшити. Бюрократія і «крючкотворство» не мають стояти на заваді нормального та комфортного життя черкащан та гостей міста.

Округ № 6

Хто: Максиміліан Склянський – учасник АТО/ООС, колишній військовослужбовець ЗСУ.

Мета: Належна та достойна підтримка тих, хто віддав здоров’я, життя та сили у боротьбі з російським агресором. Розробка і реалізація програми, яка спрямована насамперед на підтримку бізнесових, творчих та спортивних ініціатив ветеранів. Впровадження дієвої програми соціальної адаптації учасників бойових дій, їх інтеграцію в мирне життя. Учасник війни на Донбасі - це не вирок, а можливість переосмислити та змінити своє життя.

*передвиборна агітація

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору