Хто головний конкурент черкаського підприємця?*

13 листопада 2019, 11:03

Бізнес - це наполеглива праця, суцільні перешкоди й постійний стрес. Підприємцями стають тому, що це виклик: якщо ти його прийняв, то зможеш багато чого досягти. А не тому, що можна швидко і легко розбагатіти, зайнявшись бізнесом.

Хто головний конкурент підприємця? Звичка. Саме звичка часто не дає рухатися далі, гальмує або наганяє страху в подальшому просуванні. Зміни - це завжди страшно. Але попри страх, успішні люди рухаються вперед.

Щоб вести невеликий бізнес, достатньо зареєструватися, як
фізична особа-підприємець - ФОП. Для цього потрібно звернутися в Центр надання адміністративних послуг і податкову службу за місцем прописки. Потім відкрити для свого підприємства банківський рахунок. Сьогодні це можна зробити навіть не виходячи з дому, за кілька кліків за допомогою ПриватБанку. До того ж, на сайті pb.ua/start
це ще і безкоштовно.  Транзакції усередині ПриватБанку без комісії, а це 70% підприємців і 56% юридичних осіб України.

“Перераховувати переваги бізнес-рахунку у ПриватБанку можна дуже довго, - пояснює керівник напрямку реалізації послуг клієнтам середнього бізнесу ПриватБанку у Черкаській  області Вікторія Подольська. - Ми проводимо бюджетні платежі в післяопераційний час без додаткових комісій. А ще, рахунок у ПриватБанку максимально спрощує роботу бухгалтера”.

Крім того, ПриватБанк активно кредитує малий та середній бізнес. Підприємець завжди зможе підібрати програму фінансування під потреби свого бізнесу. Станом на сьогодні, 4000 підприємцям Черкащини, що обслуговуються в ПриватБанку,  доступні понад 72 млн грн кредитних лімітів без застави та витрати зайвого часу, оскільки заявку можна подати у Приват24 для бізнесу у будь-який час.

“Банк у кишені - це те, чого ми прагнемо для наших підприємців, - розповідає директор Черкаської філії ПриватБанку Віктор Шуршин. - Бізнес буває непередбачуваним і часто потрібна блискавична реакція, швидка оплата, перерахування коштів абощо. Саме тут у пригоді стане мобільний додаток Приват24 для бізнесу. З ним ви здатні керувати власним рахунком цілодобово. Приват24 для бізнесу - це не тільки програма для проведення платежів і перегляду залишків. Це інструмент роботи з рахунками, виплати зарплати, в т.ч. і на картки інших банків, самостійного відкриття й управління депозитами, оформлення заявок на купівлю-продаж валюти. Кожен підприємець може отримати детальну консультацію щодо роботи та послуг Приват24 від співробітника банку, пройти безкоштовне навчання та реально мати банк у власній кишені!”.

* На правах реклами

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору