Керуючий справами МВК написав заяву на звільнення

30 січня 2014, 13:52

Сьогодні керуючий справами Черкаського міськвиконкому Валерій Герасименко написав заяву на звільнення, пише "Прочерк". 

Цю інформацію підтвердив у коментарі і сам Валерій Якович.

– Так, сьогодні я написав заяву. Це непросте рішення. У кожного є свої життєві принципи, які є важливішими якоїсь займаної посади. Про деталі говорити зараз – не на часі. Не хочу. Можливо, пізніше, але не зараз, – із сумом у голосі сказав Валерій Гераменко.

Етап життя, протягом якого обіймав посаду керуючого справами Черкаського виконкому, Валерій Якович вважає цікавим.

– Робота цікава, багато кваліфікованих людей працює на невеликих посадах, з якими дуже приємно і спілкуватись, і працювати. Критична інформація, яка надходить, не повинна стосуватися спеціалістів, головних спеціалістів, які тут працюють, тому що вони дуже фахові. Я говорю саме про представників тієї ланки, які працюють на нижчих посадах, – уточнив пан Герасименко.

Заява із формулюванням «за згодою сторін» вже подана на розгляд у в.о. міського голови Віктору Білоусову. Чи підписав документ Віктор Федорович, Валерій Якович не знає.

– Рішення мають ухвалювати члени виконкому, – пояснює процедуру звільнення чиновник.

Чим займатиметься далі Валерій Якович, поки не знає.

– Життя покаже, – зітхає Валерій Герасименко.

Нагадаємо, Валерія Герасименка призначили керувати справами міськвиконкому 29 квітня 2013 року. Того дня депутати ухвалили новий склад виконкому.

Валерій Якович – колишній правоохоронець. Був начальником відділу по боротьбі з економічною злочинністю управління Міністерства внутрішніх справ України в Черкаській області. Призначення керуючим справами було його першим входженням в політику.

Поділитись

Коментарі

Вгору