Керівником обласної міліції має стати “незаплямований” черкащанин, – Бондаренко

25 лютого 2014, 17:40

 Голова обласної організації ВО "Батьківщина" Анатолій Бондаренко вважає, що новим керівником обласної міліції на Черкащині має бути чесний, "незаплямований" корінний черкащанин, а у новопризначеного Леоніда Бойка є 24 години, щоб звільнитися і залишити територію області.

Про це він повідомив у коментарі "Про все".

- Я вперше почув про призначення сьогодні зранку. Я можу відповідально заявити, що з Народною радою, з ГО "Майдан", з партією "Батьківщина", з ВО "Свобода", з "УДАРом" та іншими демократичними силами цю кандидатуру не погоджували. Я не розумію, як людина, яка сьогодні фактично не пройшла люстрацію, черкаський Майдан, буде керувати міліцією в області. Я думаю, що ми це питання піднімемо з опозиціонерами перед нашим партійним керівництвом і народними депутатами. Будемо з'ясовувати, як так вийшло, що без погодження з людьми, з майданом, сьогодні є такі призначення, - заявив "батьківщинівець".

На запитання, чи вже є у Анатолія Бондаренка на прикметі якась кандидатура на цю посаду, він заявив, що наразі сказати не може. Але наголосив на необхідності обговорити цю кандидатуру з громадськими діячами, політичними силами та узгодити з народом.

- Я хотів би, щоб кандидатуру підтримали усі політичні сили, щоб ця людина була "незаплямована", чесна, яку знають черкасці, щоб керівником міліції був місцевий, оскільки такий ніколи не дасть наказу стріляти у містян. Ми готові обговорити цю кандидатуру з усіма громадськими діячами, політичними силами та винести на народне обговорення, - підкреслив опозиціонер.

Також Бондаренко дав зрозуміти, що за даних умов кандидатура Миколи Каплія є не бажаною, оскільки означатиме повернення "старої" влади.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору