Керівником обласної міліції має стати “незаплямований” черкащанин, – Бондаренко

25 лютого 2014, 17:40

 Голова обласної організації ВО "Батьківщина" Анатолій Бондаренко вважає, що новим керівником обласної міліції на Черкащині має бути чесний, "незаплямований" корінний черкащанин, а у новопризначеного Леоніда Бойка є 24 години, щоб звільнитися і залишити територію області.

Про це він повідомив у коментарі "Про все".

- Я вперше почув про призначення сьогодні зранку. Я можу відповідально заявити, що з Народною радою, з ГО "Майдан", з партією "Батьківщина", з ВО "Свобода", з "УДАРом" та іншими демократичними силами цю кандидатуру не погоджували. Я не розумію, як людина, яка сьогодні фактично не пройшла люстрацію, черкаський Майдан, буде керувати міліцією в області. Я думаю, що ми це питання піднімемо з опозиціонерами перед нашим партійним керівництвом і народними депутатами. Будемо з'ясовувати, як так вийшло, що без погодження з людьми, з майданом, сьогодні є такі призначення, - заявив "батьківщинівець".

На запитання, чи вже є у Анатолія Бондаренка на прикметі якась кандидатура на цю посаду, він заявив, що наразі сказати не може. Але наголосив на необхідності обговорити цю кандидатуру з громадськими діячами, політичними силами та узгодити з народом.

- Я хотів би, щоб кандидатуру підтримали усі політичні сили, щоб ця людина була "незаплямована", чесна, яку знають черкасці, щоб керівником міліції був місцевий, оскільки такий ніколи не дасть наказу стріляти у містян. Ми готові обговорити цю кандидатуру з усіма громадськими діячами, політичними силами та винести на народне обговорення, - підкреслив опозиціонер.

Також Бондаренко дав зрозуміти, що за даних умов кандидатура Миколи Каплія є не бажаною, оскільки означатиме повернення "старої" влади.

Поділитись

Коментарі

бублик сказав:

а з яких це пір Бондаренко вирішує кому і де жити??? на території черкаської області чи поза нею??? ви спитайте у міністра Авакова чому він призначив Бойка. Бойко зарекомендував себе професіоналом своєї справи.

INNA сказав:

ЗАДОВБАВ УЖЕ, ЯК ТА БАЛАЛАЙКА – ПІДИ ТА ПІДИ,ЛЮДИНА ШАНОВАНА ПРИЙШЛА ПРАЦЮВАТИ, КОРИСТУЄТЬСЯ ПОВАГОЮ – ЧОГО ТАК НЕ ЙМЕТЬСЯ? МАБУТЬ Є ЧОГО БОЯТИСЯ ПРОФЕСІЙНОГО ОПЕРА, А ЛЮДИ ЗАРАЗ СПУСКУ НЕ ДАДУТЬ НИКОМУ НЕ ДИВЛЯЧИСЬ НА ПАРТІЇ, ТОЖ ПОТРІБНО ЩЕ РОЗСЛІДУВАТИ ЩОСЬ ПІДОЗРІЛО ВСЕ ЩЕ ВИГНАННЯ ВИГЛЯДАЄ……..

Сергей сказав:

Инна вы очень плохо знаете Бойка Л.Л.

INNA сказав:

Сергію, а чому ви такий зацікавлений, складається враження що ви маєте стосунок до розподілу посад який зараз іде повним ходом, ви часом не бажаєте посісти крісло міліціянтське? Що ж , щасти, можливо у Вас вийде

Сергей сказав:

Мне лично должность не нужна !!!!!! Но я думаю что в органах есть и порядочней люди, которые не запачкали свой мундир грязными деньгами.

Сергей сказав:

У кого он пользуется уважением? Может у бандитов, которых он крышевал?!?

Сергей сказав:

Он не опер а бандит !!!!!! Можно было и молчать но личный состав жалко снова всех на таксу поставит!!!!!!! Я думаю, что большинство милиционеров хотели бы работать в рамках закона, но благодаря таким руководителям, как Бойко Л. Л. , которого интересует только деньги, это не возможно.

черкассы сказав:

Бондаренко конечно “молодец” но как- бы проверить его IQ (чисто поржать), кто пытается руководить областю?

Serg сказав:

А Бондаренко вже себе головою Черкаської ОДА бачить, хоче як Тулуб призначення контролювати. ДОСИТЬ

Вгору