Канівчанам піднімуть тарифи на воду

25 вересня 2016, 12:30

260315vodaДля того, щоб виконати вимоги Антимонопольного комітету, канівські комунальники будуть змушені підняти тарифи на воду для населення. Про це інформує «Kanos».

Зокрема, на вчорашньому засіданні сесії Канівської міської ради виступив директор КП «Управління ВКГ» Володимир Цюкала, який відзвітував за роботу підприємства.

По завершенню його промови, присутні на засіданні депутати озвучили чимало запитань стосовно штрафу, який наклало на підприємство Черкаське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України.

У відповідь на це, очільник комунального підприємств розповів, що проблема виникла у тому, що базові розрахунки тарифів вони зробили на основі даних 2013-го року, а необхідно було зробити на базі 2015-го року, що, відповідно, призведе до здорожчання вартості послуг.

Відтак, по інформації Володимира Цюкала, рішення про підняття тарифів необхідно ухвалити для виконання приписів антимонопольного комітету, які зобов’язали підприємство протягом 2-х місяців переглянути тарифи та оплатити штраф.

Поділитись

Коментарі

Вгору