Кам’янські лісівники передали на передову автомобіль (фото)

27 червня 2017, 11:45

Розуміючи тотальний брак техніки, від якого страждають бійці у зоні АТО, колектив ДП “Кам`янське лісове господарство” на чолі з директором Віталієм Вересом прийняли рішення передати на передову автомобіль, повідомляє Черкаське обласне управління лісового та мисливського господарства.

Цьогоріч списаний автомобіль “УАЗ” працівники господарства ремонтували власними силами, залишаючись після роботи. Найбільше сил і душі в його ремонт вклали зварювальник Віталій Римар, водій Олег Босовський, тракторист Петро Маслєй,  автослюсар Василь Калюжний.

- Наші спеціалісти повністю перебрали машину, відремонтували, а що треба – замінили. Це не перша, і, думаю, не остання наша допомога, яка наблизить перемогу та сприятиме забезпеченню миру в нашій державі. Передати автомобіль військовослужбовцям – то було спільне рішення колективу. Працівники ремонтно-механічної майстерні практично за два тижні перетворили непридатну для використання машину в надійний технічно-справний  транспортний засіб. Сподіваємось, що автомобіль стане в нагоді нашим захисникам, – зазначив директор лісгоспу Віталій Верес.

Коментарі

Вгору