Із початку року на Черкащині “спіймали” 130 браконьєрів

26 листопада 2019, 10:43

Працівники державної лісової охорони та єгерської служби лісгоспів Черкащини протягом цього року склали 130 протоколів на браконьєрів та порушників правил полювання, з них 94 протоколи – з початку сезону полювання.

Загалом минулими вихідними єгерська служба держлісгоспів у ході рейдів перевірила понад 300 мисливців. Про це інформують в обласному управлінні лісового та мисливського господарства.

За словами завідувача сектору мисливського господарства обласного управління Володимира Рибалки, це є результатом ефективного проведення численних рейдів з охорони державного мисливського фонду. Так, із початку 2019 року по області працівниками лісогосподарських підприємств, з метою виявлення порушників правил полювання, було проведено 1027 рейдів. Приміром, тільки протягом минулих вихідних мисливствознавцями та єгерською службою держлісгоспів у ході рейдів було перевірено  понад 300 мисливців.

Серед виявлених найбільш поширених порушень – відсутність у мисливців документів, передбачених ст. 14 Закону України  «Про мисливське господарство та полювання», полювання в заборонених місцях та в недозволений час.

До слова, автомобілі держлісгоспів, задіяні у рейдових патрулюваннях, обладнані GPS-трекерами, а рейдові групи забезпечені засобами фото та відеофіксації.

Поділитись

Коментарі

Вгору