На Черкащині триває процес реорганізації РДА

24 січня 2021, 15:27

Процес реорганізації адміністрацій в ході децентралізаційної реформи триває. Законодавчі норми щодо функціонування сформованих 4 районів Черкащини, а також роботи районних адміністрацій обговорили на черговому засіданні в ОДА. Його провів заступник очільника області Роман Карманнік за участі структурних підрозділів ОДА, територіальних органів міністерств, а також керівників районів.

Зазначимо, в Черкаській області ліквідовано 16 районів та створено 4 укрупнені – відповідно до Постанови ВРУ 807-IX від 17.07.2020 «Про утворення та ліквідацію районів». У складі теперішніх (Черкаський, Звенигородський, Уманський і Золотоніський райони) – 66 об’єднаних територіальних громад. У той же час, згідно з рішенням КМУ, у зв’язку з ліквідацією районів, з 16 грудня 2020 року здійснюється реорганізація РДА.

Під час засідання в обласній адміністрації керівники низки обласних структур надавали роз’яснення щодо системи заходів, необхідних для реорганізації райдержадміністрацій.

За словами Романа Карманніка, в області нині утворено 16 комісій з реорганізації РДА, що припиняються, затверджені їхні очільники та склад.

– У цілому обласна державна адміністрація координує процес реорганізації РДА. Водночас сформовані комісії – відповідальні за реєстрацію створених РДА та реорганізацію попередніх. Йдеться і про передачу майна та повноважень, фінансову звітність, звільнення та переведення працівників. Важливо, аби цей процес відбувався відповідно до законодавчих норм злагоджено та відповідально. Обласна ж адміністрація спільно з профільними службами готова допомагати з усіх питань, – зауважив пан Роман.

У ході наради обговорили питання прав та обов’язків районних адміністрацій, процесу передачі майна, подальшого переведення чи звільнення працівників РДА та ін.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору