Молода мама із Черкас Катерина Гапіна цього літа залишилися без роботи та вже зараз вона засновниця успішного фітнес-центру «Mirror». Як дівчині вдалося так швидко розпочати справу у нашому місті, де взяла кошти і чого хоче досягти, читайте в матеріалі.
Зараз Катерина працює у Торговому центрі «Plazma», вона винайняла в оренду зал, у якому раніше була тренером, і започаткувала свою справу разом із подругою Мариною Землянко.
- Я займаюся спортом із 18 років, і мені дуже подобається. Так, маю економічну освіту, але поки не бачу свого розвитку в цьому напрямку, адже дуже люблю рухатися й жити активно. З початку свого захоплення спортом я постійно розвивалася у цьому напрямку. Маю багато сертифікатів, що підтверджують мою компетентність як тренера. Адже головне моє правило - не нашкодити клієнтові. Спорт повинен приносити не тільки здоров’я, а й задоволення. Я щасливий тренер, адже тепер я не ходжу на роботу, а маю хобі, яке приносить гроші, - зізнається Катерина.
Дівчина розповідає, що пропрацювала тренером одного зі спортивних клубів міста 8 років. А цього літа господар фітнес-центру, в якому вона тренувала, оголосив про закриття. Тоді Катерина разом із подругою Мариною розпочали роботу над власним проєктом.
Катерина винайняла зал для тренувань та викупила частину спортивного обладнання, і вони почали робити ремонт як то кажуть “для дівчат”. Адже жіноча аудиторія найбільш вибаглива й до краси й до комфорту. Фітнес-центр ремонтували починаючи із душових, розробили зону відпочинку, провели закупівлю додаткового обладнання. Дівчина розповідає, що робили ремонт ледь не усією родиною. Активно допомагав чоловік подруги-співзасновниці, сама Катерина фарбувала стіни, за можливості долучалися друзі та знайомі. Не абиякою допомогою виявилася підтримка найрідніших для дівчат - мам.
- Де взяли гроші? Я мала власні заощадження, дещо накопичували, брали в борг, але не в банках. Загалом зробили зал за кровні кошти, - розповідає Катерина.
Черкащанка говорить, що зараз у центрі «Mirror» працює чотири тренерки і один тренер, до якого дуже полюбляють ходити жінки, адже викладає він вкрай запальні танці. Зал відвідують близько 80 клієнток, переважно жінки.
- Ми піклуємося за комфорт клієнтів. Одного разу зателефонувала клієнтка і запитала, чи є в нас термінал, а я тоді подумала «якщо треба, то значить буде». Так я пішла до банку і встановила термінал. Вирішила зробити це в ПриватБанку, адже він для мене найбільш зручний, зрозумілий й співпрацю з іншим банком я навіть не уявляю - говорить Катерина.
Приємною несподіванкою для підприємиці-початківця стала звістка, що саме вона стала 200-тисячним клієнтом ПриватБанку, що встановив POS-термінал. І звичайно ж, банкіри не змогли залишити цю подію без уваги. Катерина Гапіна отримала подарунок - безкоштовне річне обслуговування встановленого POS-терміналу.
- Дуже приємно, що 200-тисячним клієнтом в Україні, який встановив POS-термінал ПриватБанку, стала дівчина-підприємець з Черкащини. Добре, що зі старту бізнесу Катерина розуміє, що термінал - це необхідна річ, без якої неможливо надати комфортне обслуговування клієнтам. Від імені Банку вітаю її з цією подією. Бажаю подальшого розвитку та збільшення клієнтів, зокрема, завдяки сервісам ПриватБанку – прокоментувала керівниця напрямку Еквайрингу Черкаської філії ПриватБанку Оксана Васильєва.
За статистикою банкірів, вартість середнього чеку зростає на 28,6%, якщо клієнти мають можливість оплачувати послуги платіжними картками. Більш того, термінали ПриватБанку приймайте до оплати всі типи карток платіжних систем Mastercard, Visa та «Простір». А для підприємців скорочує витрати на інкасацію чи здавання виручки.
Окрім зручності прийому платежів клієнти ПриватБанку безкоштовно отримують витратні матеріали для POS-терміналів, ремонт або заміну обладнання в разі поломки, кваліфіковане навчання персоналу роботі з обладнанням, виписки в електронному вигляді та можливість поповнення мобільних телефонів для власних клієнтів. Зараз фітнес-центр «Mirror» працює у багатьох напрямках, зокрема, танці, йога, пілатес, силові навантаження, степ-аеробіка, стрип-танці, бачата, сальса тощо.
- Назва «Mirror» перекладається, як дзеркало. Так називалася студія дитячих танців моєї подруги-співзасновниці. Вона вже сформувала певний бренд, тому ми залишили назву, але додали до вже відомого бренду фітнес-модель із гантелями, - говорить Катерина.
Жінка зазначає, що її головна ціль – щоб бізнес стрімко розвивався, приходили все більше клієнток, які б хотіли займатися спортом й мали на меті бути, насамперед, здоровими.
Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram