Іркліївських рибалок нарешті почули в Держрибагентстві

22 березня 2017, 18:24
17 березня рибалки Іркліївського риборозплідника рослиноїдних риб провели акцію протесту. Вони були налаштовані перекрити автотрасу Бориспіль-Запоріжжя, що проходить через їхнє село, пише "Черкаський край".

Мирний протест готові були підтримати й сільчани, адже громада прислухається до цього бюджетоформуючого підприємства. Та в останній момент цей страйк скасували. У Держриб­агентстві України, почули про вимоги іркліївських рибалок та пообіцяли їх виконати.

Колектив був переконаний, що треба мати відданого справі керівника. Тож на посаду директора місцевого рибовода з відповідною галузевою освітою та значним досвідом роботи колектив рекомендував Сергія Піддубного. Та на конкурсі, зігнорувавши думку колективу, допустивши низку порушень у процедурі його проведення, в Держрибагентстві України директором Іркліївського риборозплідника призначили людину зі столиці.

Колектив оскаржував рішення в суді, а потім не пускав нового директора на територію підприємства. Директорові не вдалося подолати кругову оборону рибалок та проникнути на територію підприємства. Тим часом підприємство працювало в звичайному ритмі, досягнувши найкращих показників за останні десять років.

Не маючи змоги потрапити на підприємство, директор отримав право підпису. Тому, цього року стало відчутно, що роботу риборозплідника блокують. Особливо тепер, у період нересту.

Терпець рибалкам увірвався, тому, вони наважились на акцію протесту на автотрасі. Та з Києва повідомили, що у Держрибагентстві приймають їхні вимоги — виконуючим обов’язки директора призначили Анатолія Рябоконя. Найближчим часом буде проведений конкурс на заміщення посади директора, який буде проведений з урахуванням думки колективу.

Наразі у риборозпліднику взялися за весла й вийшли на воду.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору