Іляшенко домовився з Бондаренком про три речі

18 березня 2014, 16:43

Голова обласної організації "УДАР" Віталій Іляшенко домовився з головою обласної організації "Батьківщина" Анатолієм Бондаренком про три речі: співпрацювати під час місцевих виборів, визначитися зі спільним кандидатом на поcаду міського голови Черкас та пропонувати кандидатів на посади в облдержадміністрації та райдержадміністраціях.

Про це Віталій Іляшенко повідомив в коментарі "Про все".

- Під час сьогоднішньої зустрічі з Анатолієм Бондаренком ми домовилися про три речі. Під час місцевих виборів ідемо разом, шукаємо спільного кандидата в мери, пропонуємо для роботи в ОДА та РДА незалежних профісіоналів чи партійних діячів за умови, що народні ради і три партії висловлюють підтримку, - зазначив "ударівець".

Проте попри домовленості, за словами Віталія Іляшенка, "батьківщинівець" діє по-своєму.

- Було таке погодження, але Анатолій Васильович трохи по-іншому виступає. Можливо для того, щоб збільшувати такими протестами рейтинг "Батьківщини". У вечері я матиму з ним ще одну розмову, будемо домовлятися. Я думаю, що він і сам усвідомлює, що ні собі, ні нам користі такими діями він не робить. Я йому запропонував спільну роботу на довгостроковий період. Він ніби погодився, але я не знаю, чому він так чинить. Можливо, є якісь сценарії чи вказівки з Києва займати таку позицію. Я йому запропонував запросити мене на бюро обласної організації "Батьківщина", щоб знайти компроміс у цій ситуації, - повідомив Віталій Іляшенко.

Вгору