Губернатор Черкащини дозволив біженцям те, що вони боялися робити на Сході та Півдні

25 червня 2014, 22:19

Голова Черкаської обласної державної адміністрації Юрій Ткаченко сьогодні, 25 червня, під час зустрічі з підприємцями-біженцями зі Сходу та Півдня України не лише запропонував переселенцям підтримку у розвитку їхнього бізнесу на Черкащині, але й допоміг прикрасити своє нове житло українськими прапорами.

- Я знаю, що вам забороняли чіпляти українські прапори на Сході та Півдні. Я хочу подарувати вам національні стяги, адже у нас ви можете сміливо вивішувати їх і не боятися своєї позиції, - зазначив Юрій Ткаченко.

Губернатор області розповів переселенцям, які залишили свій бізнес на окупованих територіях,  про привабливість Черкаського краю та перспективи для розвитку бізнесу на нашій землі.

- Черкащина є привабливою для розміщення бізнесу. Багато підприємств обирають нашу область з географічної точки зору, адже ми є центром України. Ми маємо багаті природні ресурси. Ми багаті на сільськогосподарські угіддя. Це – 1 млн 271 тис га ріллі. 3,5% – питома вага угідь Черкащини на фоні України, 100 родовищ цегельно-черепичної сировини. Серед нерудних корисних копалин переважають будівельні матеріали, граніти, бентоніти, каоліни, кварцові піски та вугілля. Паливні ресурси представлені бурим вугіллям і торфом. Лівобережна частина області має значні запаси мінерально-лікувальних вод. Є велика кількість незадіяних земельних ділянок, приміщень, де є можливість розмістити виробництво, займатися сільським господарством, фермерством, відроджувати тваринництво, - зазначив Юрій Ткаченко.

Він запевнив, що біженцям, які змушені були залишити свій бізнес на Сході та Півдні,  готові допомагати і сприяти у створенні позитивних умов для його розвитку на Черкащині.

Поділитись

Коментарі

Вгору