Хто з черкаських політиків народився у рік Вогняного Півня?

02 січня 2017, 08:52

276804_2Всі жителі нашої планети звикли до того, що кожен наступний рік відповідає певному знаку Східного календаря. Новий 2017 пройде під егідою Вогняного Півня. Цей яскравий птах має непростий характер і звички.

Згідно гороскопу, люди, народжені в рік Вогняного Півня, відрізняються незламною силою волі, мають усі задатки лідера і нерідко користуються всіма цими якостями. Півні – хороші керівники, природа наділила їх сильним характером, завдяки якому вони не кидають на півдорозі задумане, а завжди досягають своїх цілей. Ще одна риса, притаманна Півням – прямолінійність.

За рахунок того, що стихія у символу 2017 року – вогонь, Півні надзвичайно енергійні та цілеспрямовані. Їхньому темпераменту можна позаздрити. Півні – відмінні суперники, вони азартні і готові перемогти будь-якою ціною.

Півням подобається бути в центрі уваги, розважати друзів, знайомитися з новими людьми, часто бувають душею компанії навіть у найнесподіваніших умовах. Вогняних Півнів рідко можна побачити немодно або неохайно одягненим. Представники знаку виявляють цікавість до кольорів, фасонів і аксесуарів, можуть так само критично оцінювати власний зовнішній вигляд, як і зовнішній вигляд інших людей.

Півням подобається підтримувати розмову, хоча самі рідко долучаються до тривалих дискусій. За їхньою удаваною легковажністю часто ховається високий інтелект. Люди можуть критикувати вас за бажання показати себе – і, безсумнівно, бувають моменти, коли вам слід погодитися з цим. У Півнів сильний дух незалежності, тому їм складно сприймати поради. Вони впевнені у власних оцінках і воліють діяти на власний розсуд. Своєю прямотою можуть ображати людей.

У багатьох відносинах Півні вміло вдають безтурботних, але справжній характер прихований від більшості людей. Весела, а іноді й просто відчайдушна поведінка прикриває уразливість, вони захищаються гумором і смішними розмовами. Близькі цінують чутливість і сміливість Півнів, але просто знайомі можуть виявити ці сторони характеру лише в критичні моменти.

У Черкаській міській раді три народних бранця народилися у рік Вогняного Півня: батьківщинівець Юрій Тренкін, “вільний демократ” Тарас Коломієць та представник ВО “Черкащани” Максим Скорик. Відзначимо, що всі депутати народилися в один рік, пише Інфоміст.

social-1

Батьківщинівець Юрій Тренкін каже, що в гороскопи не вірить узагалі. Тож особливим рік Вогняного Півня не вважає. Депутат переконаний, що кожна людина, як і він, – індивідуальність, тож усі риси, притаманні “півням”, збігатися не можуть у будь-якому разі. Однак все ж відзначає, що, як властиво цьому знаку, завжди діє лише на власний розсуд, не сприймаючи порад. Та скромно додає, що задля об’єктивності риси характеру – нехай краще опишуть оточуючі.

Тоді як Максим Скорик у гороскопи вірить та вважає, що 2017 рік “Вогняного Півня” буде особливим. Серед тотожних рис характеру із основними характеристиками людей, які народилися в роки “Вогняного Півня”, вважає цілеспрямованість, орієнтовність на результат, товариськість. На власний розсуд діє часто, але поради сприймає позитивно.

У обласній раді ми нарахували 7 депутатів, які народилися під цим вогняним знаком: заступник мера Черкас та народний обранець облради від “Батьківщини” Сергій Гура, “УКРОПівці” Андрій Сегеда та Іван Далібожак, член “Відродження” Олег Кашко, головний лікар третьої міської лікарні, представник БПП “Солідарність” Олександр Федорук та члени об’єднання “Черкащани” Олександр Коваленко і Артур Футима.

social

Скептично ставиться до гороскопів депутат Черкаської обласної ради від фракції “УКРОП” Андрій Сегеда.

– Ніколи не звертаю увагу на гороскопи, кожна людина самостійно впливає на власне життя. Цей рік нічим не відрізняється від інших, як і люди. Спільні риси характеру можна знайти в людей різних років народження, тому не вважаю, що саме рік чи місяць народження програмує подальше життя. Перераховані риси, які пов’язують із людьми, народженими в рік Вогняного Півня, властиві більшості людей, які обрали політику як основний вид діяльності. Але, думаю, що, знову ж, рік народження тут не відіграє особливої ролі, – прокоментував Сегеда.

Депутат Олег Кашко також не вірить у гороскопи. Хоч і радіє, що цей рік буде під його знаком, але не вважає 2017-ий особливим. Із загальними характеристиками представників знаку погоджується. Притаманними собі рисами вважає цілеспрямованість, орієнтованість на результат. До порад дослухається лише від людей, які дійсно кваліфіковані у тому чи тому питанні.

Поділитись

Коментарі

Вгору