Громадськість вимагає відсторонити двох чиновників мерії (документ)

21 жовтня 2014, 13:40

мвк

ГО "Народний контроль" вимагає провести службове розслідування щодо діяльності двох чиновників мерії – директора департаменту архітектури та містобудування Артура Савіна та головного архітектора міста Віталія Чернухи, інформує ВІККА.

Також громадськість вимагає відсторонити їх від виконання службових обов’язків на час проведення розслідування та створити з цього приводу депутатську комісію. З відповідним листом до міського голови Черкас Сергія Одарича звернувся голова ГО "Народний контроль" Євген Єзик.

Причиною для такого звернення послужили три факти: скандальна забудова зупинки з туалетом на Соборній площі, будівництво торгівельного кіоску на прибудинковій території по вулиці Благовісній, 291, ситуація з будівництвом парковки навпроти ЧНУ, де будівельники закатали липи в асфальт.

"За останній рік Савін Артур Олександрович, Чернуха Віталій Володимирович вже декілька разів створювали суспільну напругу, власними діями значно погіршували репутацію Черкаської міської ради як органу місцевого самоврядування, завдали значну моральну шкоду містянам, яких безпосередньо стосувалися їх дії (жителі будинку по бульв. Шевченка 224, 226, керівництво та ректорат ЧНУ, студенти ЧНУ та жителі цього мікрорайону, жителі будинку по вул. Благовісна, 291 та інші)", – йдеться у зверненні.

а

а1

а2

а3

Поділитись

Коментарі

Вгору